Lista ocen Renault Megane I Hatchback (1061)

~megakrzys
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
auto warte swojej ceny. wystarczy dbac a bedzie sluzyc. A OTO MOJE AUTKO : http://www.polskajazda.pl/Samochody/Renault/Megane/65646
~remmk
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony niezawodnością i niskimi kosztami eksploatacji tego samochodu (np. w porównaniu z escortem i focusem, które również użytkowałem). Ma sporo plusów i niewiele minusów. W moim przypadku dzięki dużej ilości miejsca w środku i niezbyt dużym rozmiarom zewnętrznym, niskim kosztom bardzo dobrze się sprawdza jako samochód rodzinny.
3,6
~Strus9@o2.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Ja i tak kocham to auto pomimo jego wat ale to dlatego że mam do niej sentyment bo to jest moje pierwsze auto i teraz mam problem z rozstaniem się z tym autem i kombinuje żeby mama zaczęłą nią jeżdzić bo mi po prostu szkoda. Czasami mam ochote poprostu się nią przejechać
~Gabrys
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Nigdy nie chcialem francuskiego auto. Moja Megana to 5 francuskie auto w rodzinie. Mamy jeszcze dwie Picasso, Clio i C3. Jak by mi postawili taka samą Meganke to bez wachania biore jeszcze raz. Ale wazne silnik koniecznie 1.6 16V z LPG plus klimatyzacja
~stuk@2com.pl
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Ogolnie jestem bardzo zadowolony (jak na razie). Koszty utrzymania sa niewielki, szybki ekonomiczny, o atrakcyjnym wyglądzie, duży bagażnik, spokojnie można podróżować w 4 osoby, nie tracąc dynamiki jazdy. Dobry do miasta i w trase. Z wad mozna wymienić właściwie tylko jedno - kiepską widoczność do tyłu (płasko położona tylna szyba, szerokie słupki tylne...)
~Paweł
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Jestem z niego bardzo zadowolony. Bałem się kupować francuza ale okazało się że nie potrzebnie. Może trafiłem na dobry egzemplarz. Auto jest ogólnie delikatne ale jak się o niego dba potrafi się odwdzięczyć. Na wyścigi się nie nadaje ale do spokojnego użytkowania jak najbardziej.
2,7
~Zawiedziony
Hatchback 1.9 dT 95KM 70kW
Auto kiepskie, bez rewelacji, przesiadłem się na nie z benzynowego Opla, to tak jakby niebo zamienić na piekło. Nie polecam.
3,4
~Chomik
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Przy zakupie miała na liczniku 180000 km. Sporo rzeczy do zrobienia - prawdopodobnie poprzedni właściciel nie dbał. Przyśpieszenie łapała dopiero po przekroczeniu 100 km/h, problemy z elektryką, dosyć cicha, mokra w środku (pleśń pod siedzeniem), blacha zdrowa.
~Łukasz
naprawde fajne auto. Lepsze niż moje poprzednie auto Toyota Corolla

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Malinka
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
DUŻA CZWÓRKA Z DUŻYM +, samochodzik bardzo zwinny, sprytny, komfortowy, dynamiczny i cichy, BEZAWARYJNY
Renault Megane I Hatchback