Lista ocen Renault Megane I Hatchback 1.4 e 75KM 55kW 1996-2000 (104) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 192 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wider tomwider@ck-sg.p.lodz.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
głośny powyżej 120km/h; właczone radio jeszcze bardziej potęguje hałas, a rozmówcy muszą zdecydowanie podnosić głos; po przejechanych 50 km w tych warunkach rozmowa sama ustaje, a wyłączone radio spokojnie odpoczywa; samochód godny polecenia miejskim użytkownikom (jazda do 90km/h) lub fanom, którzy w skupieniu wsłuchują się w melodię silnika
~tylkoja
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Silnik, który musi się mocno napocić, żeby ciągnąć autko do przodu jest głośno i wyraźnie słyszany w przedziale pasażerskim. Za to można dokładnie wychwycić wszystkie ewentualne nieprawidłowości w jego działaniu. Dobrze słychać też po czym jedziemy i jak mocno na naszych drogach pracuje zawieszenie.
~zenek
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
dobrze wyciszony, jezdzilem z predkosciami do 120km/h i nie narzekalem. mozna smialo prowadzic rozmowe przy tej predkosci. kolega z 407 HDI byl zaskoczony wyciszeniem wnetrza. wyciszenie porownywalne lub nawet lepsze niz w peugeocie 307 1.6 16V
~Bulharista
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Powyżej 3000 obrotów robi się głośno i nie chce mi się wierzyć żeby tak miało być, ale przegląd robiony w ASO Renault nie wykazał żadnych odchyleń od normy w silniku czy układzie wydechowym. W tej sytuacji dwója.
~asassello- Jel.Góra
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
oj kiepsko, jesli stoi w miejscu i silnik chodzi to go absolutnie nie słychać, ale na obrotach juz głośny, zaznaczam ze mam tylko 75PS wiec muszę wysoko kręcić gdy przyspieszam i głosno wtedy. Głośna tez wnetylacja
~RobustBoy
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
do 90 bardzo fajnie, ale przy większych szybkościach nie najlepsze, słychać zawieszenie i silnik. z drugiej strony jak coś zaczynało się dziać w zawieszeniu to od razu to słyszałem i mogłem naprawić.
~Grzesiek
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Przy tym silniczku 1,4 mozna powiedzież że prawie wogóle go nie słychać oczywiście pewnie do określonej predkości bo duzych predkości jeszcze nie osiągałem bo smigam tylko po miescie - OK
~kluch369
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
90km/h jest całkiem cicho, lecz jadąc już 100km/h słychać znaczącą zmianę głośności w samochodzie. Z każdą kolejną jednostką prędkości głośność będzie dość znacząco wzrastała
~Males, cleverman@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
Wyciszenie to porazka Megane. Od 120km/h w gore niesposob to tolerowac. Wentylacja!!! Za glosna!! dobrze ze radio (fabryczne) zwieksza glosnosc wraz ze zwiekszaniem predkosci hehe...

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Domino
Hatchback 1.4 e 75KM 55kW
dość głośna praca silnika w srodku słychac go może troszeczke przez to ze wydech mam minimalnie przepalony ale ogólnie nie jest źle da sie wytrzymać
Renault Megane I Hatchback