Lista ocen Renault Megane II (109)

~F. Dawid
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Naprawdę super, moim zdaniem ładne, wygodne i ekonomiczne autko dla niewielkiej rodziny. Polecam jeśli ktoś dba o samochód i nie będzie go zaniedbywać.
~janek
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Narazie będę chwalił i samochód, i swoje szczęście, jak będzie inaczej, to wtedy się zastanowię co powiedzieć
~Robert F.
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Jest to najlepsze auto jakim jeździłem. Dbam o nie, aby jak najdłużej służyło. Dbać o turbinę - nie szaleć na zimnym silniku, poczekać chwilę po zatrzymeniu.
3,6
~Dominik Cichy, dominik.cichy@hli.org.pl
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Zauważyłem jeszcze inne usterki, którymi będę dręczył w najbliższych miesiącach serwisantów: - niedokładne spasowanie elementów karoserii (jeden błotnik bardziej odstaje), odstające drzwi już naprawiłem!!!! - dziwne stuki w kolumnie kierownicy (w Clio było to poluzowanie kolumny kierownicy) przy jeździe po "kocich łbach" - jaśniejszy kolor lakieru (jedna warstwa?) na wewnętrzej powierzchni drzwi pasażera, prawie nie do zauważenia ale...
3,6
~Marcin
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Ogólnie mówiąc, jestem jestem zadowolony, szczególnie gdy przesiada się z 20-letniego dużego Fiata na całkiem nowy samochód. Jednak spodziewałem się czegoś lepszego, szczególnie jeśli chodzi i wykonanie wnętrza. Chyba nie ma porównania z wykończeniem Golfa IV, którego chciałem kupić. Niektóre elementy, jak obicia przednich drzwi odstają na razie nieznacznie, ale co się stanie jak temperatury pójdą w górę. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie...
3,8
~maniek
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Chce zaznaczyc , że to moja druga Meganka 1,5 dci 85KM. Z doświadczenia powiem,że do 200 tyś km auto które jest zadbane nie powinno sprawić problemów. Natomiast powyżej tego przebiegu może zdarzyć się wszystko. Samochód dość udany ale niedopracowany. Głównie szwankuje osprzęt silnika delphi. Nie wiem być może na simensie jest lepiej. Auto dość przestronne i lekkie w prowadzeniu chociaż zaiweszenie dla mnie jest za twarde! Fotele nie trzymają w...
2,9
~stasio
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Nie polecam nikomu. No chyba że ktoś ma małe dziecko to samochód może robić za grzechotkę. Wszystko w nim grzechocze i trzeszczy podczas jazdy więc wspaniale nadaje się do usypiania dzieci. Zresztą według serwisu plastiki są po to aby przeszczały. Wiem że ogólnie jakość samochodów spadła ostatnimi czasy, ale Renault to porażka. Nigdy więcej, ani żadnego innego francuza.
3,8
~shrek&fiona
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Auto poza wspomnianymi usterkami sprawuje się dobrze.Silnik to najmocniejszy jego atut,więc może wytrzyma trochę czasu... wrażliwy na gorszej jakości paliwo, należy o tym pamiętać.Żonie się podoba i jeździ jej się świetnie, ale Audi nie dorasta do pięt.
~Majster
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
mało pali, jest wygodny, bogato wyposazony, wystarczajaco dynamiczny tylko te usterki i drogi serwis> To moje drugie Reno, wczesniej miałem Clio i nic sie nie działo , niestety tutaj zdarzaja sie problemy chociaz nigdy nie zawiódł mnie na trasie
Dziennik kosztów dla Renault Megane II
5,8
8,7
9,8
~Devil
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Silnk do spokojnej jazdy b. dobry, do jazdy wyczynowej zdecydowanie zbyt mało mocy, czasem wręcz brakuje mocy przy wyprzedzaniu. (Silnik)