Lista ocen Renault Megane II (536) - Ergonomia

Na liście zabraknie 728 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yoshki
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Wszystko na swoim miejscu, juz jak wracalem nim pierwszy raz z salonu po zakupie wiedzialem gdzie co i jak...wszystko pod ręką...takze tutaj sie Renault popisalo :)
~Joga82@o2.pl
Coupe 1.9 dCi 120KM 88kW
Ja osobiście w tym autku bardzo dobrze sie czuje siedzeniea bardzow ygodne wszystko w zasięgu ręki masa schowków, lusterko fotochrom naprawde extra spisuje sie w nocy.
~adampeter@interia.pl
Coupe 1.6 16V WT 115KM 85kW
wszystko pod ręką, wszystko chodzi lekko, dobrze przemyślane wnętrze duży plus za schowki w podłodze i bardzo wygodny pilot pod kierownicą, nic nie trzeszczy brawo za spasowanie))
~davos-bi@wp.pl
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Prełaczniki w zasiegu ręki i wzroku ale psuje pozycja za kierownica.Zbyt mala regujacja kierownicy i fotel zle wyprofilowany pierwsza meganka byla duzo lepsza pod wzgledem komfortu.
~Majster
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
wszystko pod ręką, regulacja reflektorów mogłaby byc wyżej bo podczas jazdy nie da sie tego przestawic,wiozłem nim meble z ikei, miały 2,80 długosci i sie zmieściły
~.
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Wszystko pod ręką, troche za nisko opieranie w drzwiach na ręke. Pozycja za kierownicą dobra. Posiadam wersje sport way nie wiem czy jest różnica w siedzeniach ale moje są wygodne.
~piskorz100@wp.pl
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
wszystko na swoim miejscu. Przyznam sie, ze do swiatel przeciwmgielnych przyzwyczajalem sie 0,5 h ale teraz jest wszystko OK. Najlepsze sa jednak schowki (ilosc i wielkosc) EKSTRA
~Piteroni
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Rewelacyne radio (stereowanie pod kierownicą-czad), wygodny podłokietnik, sporo miejsca. Troszkę zbyt blisko psiebie pedały-przez pierwsze dni to problem, teraz tego nie widzę
~W
Sedan 2.0 i 16V 135KM 99kW
Wszelkie pokrętła i przyciski w zasięgu rąk kierowcy bez konieczności wychylania się. Sterowanie proste i intuicyjne z wyjątkiem może świateł przeciwmgielnych. Radio i CD z pilotem.
Dziennik kosztów dla Renault Megane II
5,8
8,7
9,8
~macius@cyberia.pl
Sedan 1.5 dCi 105KM 77kW
Kilka uwag - jak jest deszcz to klapa bagaznika leje woda na leb po otwarciu. Wkurza tez mnie za niskie podparcie dla prawej reki. Poza tym wszystko na swoim miejscu.