Lista ocen Renault Megane II (579) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 685 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mk_nowy
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Poza parującymi szybami na postoju nie mam się do czego przyczepić. Wentylator cichy nawet na 3 biegu. Wnetrze dosc szybko sie nagrzewa.
~lubie_pomarancze
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Poki co zima nie testowany, ale narazie szyby nie zaparowaly ani razu. Klima troche slabo dmucha, ale to pewnie wina starego filtra kabinowego.
~MP
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Auto bardzo szybko się nagrzewa co mnie zaskoczyło. Klimatyzacja zaczyna chłodzić po kilku sekundach. Niema większego problemu z parowaniem szyb itp.
~drwesto
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Słaby nawiew boczny na szyby. Zero nawiewu na szyby tylne boczne. Przy pełnym komplecie w aucie w czasie deszczu i klimie na full są zaparowane.
~Panknocik
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Po 7 miesiącach nadmuch calkowicie przestał działać. Zgodnie z sugestią ASO wymieniony został silnik dmuchawy. Po trzech tygodniach nie działa ponownie.
~Sonox
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
klima wydajna i cicha, jedyny mankament to zbyt długie nagrzewanie przedniej szyby w czasie mrozów. Pomysł Forda z podgrzewaną szybą znacznie lepszy
~Koto#)
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Wentylacja wydaje dziwne piski.Szyby w zimie parują a w lecie klima słabo chłodzi i co najlepsze miałem z niej wyciek do wnętrza pojazdu.
~Andrzej W.
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Klimatyzacja działa bardzo dobrze. Niestety tylne szyby dość ciężko odparowują, ale ponieważ niewiele przez nie widać to nie jest to jakąś straszną bolączką.
~zzapalka@o2.pl
Sedan 1.5 dCi 105KM 77kW
Wersja z klimatronikiem sprawdza się idealnie w każdych warunkach pogodowych. Gdyby przy max nawiewie było ciutkę ciszej - byłby ideał.
~Mirek
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Mam klimatronik i jak na razie wszystko pracuje jak trzeba. Fajnym bajerem jest funkcja szybkiego usuwania zaparowania przedniej szyby.