Lista ocen Renault Megane II (579) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 685 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zbigniewb@onet.eu
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
w moim megane sedan expression świetna automatyczna klimatyzacja stwrzająca doskonały klimat nawet w największe upały. bardzo skuteczne nawiewy: opcje błyskawicznego odmrazania szyby przedniej i tylnej!
~Marcin Kamiński
Kombi 1.4 i 16V 98KM 72kW
Jeżdzę wersją bez klimatyzacji - wentylacja działa tragicznie, przy wyłączonej dmuchawie szyby szybko potnieją, nagrzewanie kabiny do umierkowanego ciepła w nieduże mrozy trwa 15-20 minut
~Maciej
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Nie wiem jak jest na zwykłej klimie - klimatronik jest super. Nastawiasz temperaturę wciskasz przycisk auto i nic Cię nie obchodzi. Zimą lusterka grzeją wraz z tylną szybą,
~mruku222
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
słaba wentylacja, nie tylko u mnie. kolega też się na to skarży. niby wszystko chodzi jak należy ale potrzebuje długi czas na odparowanie szyb lub nagrzanie wnętrza.
~Tomek
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Nie ma problemu z parującymi szybami. Klimatronik zdaje egzamin w zimę i w deszcz. Przednia szyba odparowuje po naciśnięciu przycisku po 3-10 sekundach i można jechać :D
~Paweł B
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Zarówno zimą jak i latem klima daje radę. Szybko chłodzi i ogrzewa, dobry tryb auto, który w szybki ale nie drastyczny sposób zmienia temperaturę wewnątrz samochodu na żądaną.
~avalon1
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Climatronic to nie jest i tego bardzo mi brakuje ,ogólnie auto nagrzewa się szybko chłodzi również w miarę szybko ale za to właśnie straciła megana w mojej ocenie .
~xyz
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
bardzo dobra - nawet przy wielkim mrozie - cieplutko i przytulnie - szyby nie parują pod warunkiem że filtr przeciwpyłkowy jest wymieniony na nowy lub usunięty z auta.
~GR8
Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW
Auto nagrzewa się momentalnie nawet w zimę przy największych mrozach. Co do klimatyzacji to stara zasada jak dbasz to masz - u mnie lodówka / wersja z klimą automatyczną.
~malajo
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Mam manualną klimę. Grzanie i chłodzenie działa bez zarzutów. Obsługa jest szybka i prosta. Wentylator na "3" już nieco szumi. Z reguły wystarcza "2" której z reguły nie słychać.