Lista ocen Renault Megane II (128)

3,8
~KD
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Niska jakość pasowania blach - niechlujstwo montażu nadwozia przypomina czasy Polonezów i Maluchów. Brudy utopione w lakierze( w innych autach,łącznie z Lagunami i Velsatisem też. Głośne i luźne plastiki. Pod tym względnem Daewoo prezentuje lepszy poziom. Instrukcja obsugi - dla idiotów: jak coś nie gra skontaktuj się z autoryzowanym serwisem, nawet nie ma schematu instalacji elektr - Wrażenie: producent mnie nie szanuje, Następnym...
~Jacek
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Z silnika cieknie olejaletak powoli,ze mechaniy niezalecaja nic z tym robic. Dzieje sie tak juz 50 tys km i narazie nic powaznego. Silnik generalnie troche slaby ale to 1.4 wiec nie wymagam nic wielkiego. (Silnik)
~maly
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
samochód bardzo przyjemnie się prowadzi, jednak dużo traci w moich oczach ze względu na usterki
4,1
~Karol
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
4+ jak dla mnie, wcześniej jeździłem skodą Oktawią 2003 r. i wygodniej i przyjemniej jeździ mi się meganką, jedynym minusem jest cholernie wielkie spalanie przynajmniej w porównaniu z w/w skodą..
~Witek
Coupe 1.4 16V 98KM 72kW
auto niby fajne niby ładne niby ok, ale masa niedoróbek, gdyby co nie co w nim pozmieniać i podnieść jakość drobnostek które spują się jak oszalałe, było by ok, a tak tylko przeciętnie.Do tego AS OReno, jakoś słabiutko sobei radzi z tymi usterkami, a na części czeka się po 2 miesiące nawet !!! Wiem jedno Reno już nie kupie nigdy.
~Damian
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Wdzieczne auto z fajnym przyspieszeniem i bardzo malym spalaniem oczywiscie nic za darmo auto wymaga dopieszczania i wymian czesci eksploatacyjnych w swoim czasie wtedy napewno nie bedzie zawodzilo
3,5
~tobiasz
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Z uwagi na ilość drobnych awarii które nie uniemożliwiły mi co prawda nigdy dalszej jazdy ale były bardzo irytujące. Dodatkowo - auto cięzko sprzedac = duża utrata wartośći. Ogolnie nie polecam
1,9
~Ben
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Trzeba było kupić starego kaszlaka (126p) A mamusia namawiała...
~zbroz22@interia.pl
Coupe 1.4 16V 98KM 72kW
Robi co ma robić , przeładowany elektroniką i to specyficzną ( np. na sensorze deszczu jest specjany smar którego wytarcie powoduje nie działanie sensora. Skład smaru to tajmnica), ale dobrze wyjechany jest OK. Nie wolno się z nim certolić - ma zasuwać.
~hippo
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
dziś nr 1 w kompaktach, biorąc pod uwagę cenę, wyposażenie i oryginalność - a klienci głosują zakupami, sprubujcie dziś "od ręki" kupić megankę