Lista ocen Renault Megane II Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW 2003-2008 (48) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majster
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
wycieraczka z tyłu pomimo wymiany silnika czasami odmawia współpracy, radio na postoju samo się podgłasza - tez było naprawiane w ASO,czujniki cisnienia w oponach kilka razy wymieniane, mocowanie pasa sie przeciera - było wymieniane i nic to nie dało lakier odprysł na masce aletego nie chcieli w ramach gwarancji pomalować, reszte naprawiali na gwarancji
~bonawentura
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
wlasciwie nic sie nie posulo oprocz takich rzeczy jak zwijanie pasa bezpieczenstwa kierowcy (ciezko sie zwijal) oraz czesto wystepujacego blokowania sie radia na sterowanie z kierownicy ( serwis nie umial tego usunac) wiec z tym jezdze - wystepuje to raz na tydzien - trzeba nacisnac jakis przycisk na panelu radia i wraca do normy
~stasio
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Dużo by pisać. Trzeszczące podczas jazdy plastiki przy temperaturze niższej niż +10stopniC, trzaski dochodzące z obu przednich drzwi, ułamany fabrycznie podczas montażu zaczep osłony nad zegarami, dziwnie marszcząca się tapicerka siedziedzeń (jakby materiał się rozwarstwiał), itd... bo to nie koniec.
~lutek
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
hmmmm... tylnia szybka nie chciala sie otwierac ale to zrobili w ramach gwarancji. no i samochod stal 3 misiace w serwisie bo byl przeciek w przewodzie hydraulicznym i w calej europie nie mogli zdopbyc takiego przewodu,smieszne troche ale prawdziwe w serwisie mowili ze to ewenement na cala europe.
~ekowalski@op.pl
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Po roku kompletnie padł przycisk w klamce kierowcy, miesiąc wcześniej działał tylko po deszczu. Serwis wymienił błuskawicznie. Zimą tylna wycieraczka "umierała" co jakiś czas. Serwis nie wiedział co to może być, samo sie naprawiło. Po roku plastyki zaczynały delikatnie skrzypieć.
~Piotr
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Najbardziej wkurzają mnie w tym samochodzie plastiki i dochodzące zimą z nich trzaski. Czasami nie stykają kierunkowskazy. Raz wymieniono mi na gwarancji jakąś rurkę w systemie klimatyzacji. Generalnie drobiazgi.
~mutus
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Wymiana kolumny kierowniczej,awaria szyby od strony pasażera ,problem z klamką od strony kierowcy"nie nasmarowana lub żle złożona"nie wracała na swoje miejsce po otwarciu drzwi,niestarannie złożone blachy nadwozia
~Marek
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Dałem 1 ze względu na trzeszczącą deskę, nawet przy niewielkich nierównościach dochodzą jakieś odgłosy co przy takim przebiegu świadczy o niskiej jakości plastików i montażu a także źle prognozuje na przyszłość
~Teodor
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
zmiana żarówki to dramat, ale podobno teraz wszystkie auta tak mają. Ale na zwijacze pasów to się wściekam, pas od kierowcy działa jak w żuku albo w syrence, nie zwija się sam trzeba tam jakoś popychać
Dziennik kosztów dla Renault Megane II Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
5,3
~Devil
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Wg mnie należy się nagroda Darvina dla tego kto wymyślił wymianę żarówek w lampach przednich. To jest coś co mnie strasznie wkurza! Średnio wychodzi żarówka na rok. Poza tym nie mam żadnych problemów.
Renault Megane II Sedan