Lista ocen Renault Megane III Hatchback Facelifting 2013 (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacekn2
Hatchback Facelifting 2013 Energy TCe 130KM 96kW
Bez zastrzeżeń. Jestem zadowolony z działania klimatyzacji. Jeśli chodzi o głośność działania dmuchawy to moim zdaniem to normalne jeśli automatyczna klima chce uzyskać temp. oczekiwaną przez użytkownika to musi na początku głośno pracować chwilkę, ale później pracuje bardzo cicho. Nawiewy na tylną kanapę są pod przednimi siedzeniami
~mp4
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Minus za brak wywietrzników na końcu tunelu środkowego, przed fotelami z tyłu (w alfie to miałem). Plus za dobre ogrzewanie i wentylację. Chłodzony jest też schowek z przodu. Lubię korzystać z opcji "miękkiej" (cichej) klimatyzacji. Klima jest jednak głośna, dlatego często wolę zwykłą wentylację, która jest cichsza.
~tob
Hatchback Facelifting 2013 Energy TCe 130KM 96kW
Dla mnie osobiście w zimie i jesienią kiedy klimatyzacja jest włączona w tryb automatyczny na np.: 21,5 stopnia przyjemnie wieją górne nawiewy, na stopy jest nawiewane ciepłe powietrze, ale dla mnie za gorące. U pasażera tak nie ma. Dla kogoś z zimnymi stopami pewnie super.
~Wodzu
Hatchback Facelifting 2013 dCi 95KM 70kW
Ocena neutralna. Auto miało stłuczkę w przeszłości, przez co oberwał przewód od klimy, chłodzi się dosyć szybko, jednak u mnie nie zawsze załapuje. Z ogrzewaniem też nie ma problemu, jednak swoje trzeba przejechać, aby zaczął grzać.
~Hell
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Zaparowana przednia szyba. To chyba stała bolączka samochodów Renault. Bez włączenia klimatyzacji nie można bezpiecznie jechać. Nawiew głośny i średnio wydajny. Brak nawiewów na tył w tunelu środkowym.
~Grzegorz
Hatchback Facelifting 2013 TCe 130KM 96kW
Ogrzewanie jest ok. Klimatyzacja dwustrefowa taka sobie. Działa i w upały daje się jeździć. Jakoś nastawy temperatury na wyświetlaczu nie za bardzo kompatybilne z realem. W większych autach jest lepsza.
~mich64
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Nie budzi zastrzeżeń. Jeżdżę cały czas z włączoną klimą. Klimę zimą wyłączam tylko ze względów obciążania silnika, patrz brak dynamiki. Klima sprawdzona latem na południu Europy - bardzo wydajna.
~Kondras
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Klimatyzacja dziala bardzo szybko, swietne tryby Fast, auto i soft. Ogrzewanie szybko nagrzewa auto chociaz jeszcze nie bylo temeratur ponizej zera.
~ArT
Hatchback Facelifting 2013 Energy TCe 130KM 96kW
Klimatyzacja dwustrefowa działa bardzo dobrze. Problemem jest brak nawiewów dla pasażerów z tyłu - w czasie upału trzeba mocno zwiększyć nawiew z przodu.
Dziennik kosztów dla Renault Megane III Hatchback Facelifting 2013
5,9
7,4
~Piotr
Hatchback Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Ogrzewanie jest ok. Nie ma nawiewu tylnych siedzeń, to jest duża wada latem gdy korzystałem z klimatyzacji.
Renault Megane III Hatchback Facelifting 2013