Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback (279) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~daniel
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
skok lewarka spory, krótka skrzynia-idealna do miasta,po wertepach,albo szukając miejsca na parkingu możemy \"pełzać\" na pierwszym biegu, na trasie ekonomiczna prędkość na 5biegu to 80-90km/h, 17lat i wszystko ok,
~wallace69
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
co do biegów różnie bywa ale na pewno zależy do od egzemplarza moja ibizka była kupiona od młodego kierowcy tak wiec na pewno swoje przeszła. Dobre ułożenie drążka, ogólnie jest dobrze czasem biegi na dużych mrozach ciężko wchodziły
~niunio88@tlen.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Zgrzytnie przy wrzucaniu wstecznego, czasem tez przyhaczy przy trzecim biegu. Poza tym u mnie czasem nie dokonca wchodzi dwójka. Warto też wspomniec o typowej wadzie tych samochodów - urywającej sie lince sprzęgła...
~Przemas, student 20l!
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Bardzo fajnie chodzą biegi, nawet wsteczny bez jakiegokolwiek zgrzytu! Raczej bez oporów wchodzą biegi, chyba, że ktoś jeździ bardzo sportowo ale to już wyczyn żeby coś zgrzytnęło! Dobrze rozłożone biegi! 100km/h -3 tys obrotów!
~JoJoe
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
O skrzyni za wiele dobrego nie mogę napisać. Hacząca, krótko zestopniowana, ciężko wchodzący wsteczny. Nie jest głośna mimo wszystko. Wymieniałem w niej simmer i przy okazji olej, poprawa minimalna. Cóż, kawał drogi ma za sobą.
~marph@wp.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ogólnie dobrze - częste zgrzyty przy włączaniu wstecznego, ale to podobno już urok tego modelu. Na jednym sprzęgle dojeździłem do 180 tysięcy kilometrów - człowiek w serwisie nie wierzył - cóż - same długie trasy robią swoje.
~Krzychu
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Skrzynia dosyć ciekawa, mogła by byc dłuższa, no i ostatnio na trasie po przejechaniu 160 km coś zaczeło zgrzytać i dzwonić. Straciłem 5-ke, ale po 300 km jazdy na 4-ce skrzynka zaskoczyła i znów działa jak nówka. :)
~KAMIL K.
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Skrzynia biegów pracuje dobrze, biegi wchodza bez zarzutu, lecz nie nadaje sie dla rajdowców, gdy chcemy zbyt szybko przełączyc bieg, moze dojść do zgrzytu. Gdy kotś preferuje normalna jazde to bedzie zadowolony.
~Damian
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Krótkie przełożenia powodują że nie trzeba silnika wysoko kręcić żeby chciał jechać co przekłada się na spalanie wystarczy się do niej przyzwyczaić i można się cieszyć niskim spalaniem z dynamiczną jazdą.
~Piotrek
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Wsteczny trochę zgrzyta ale to już wina wieku, poza tym trochę za krótka piątka i przy 120 hałas już wyraźnie daje się we znaki, a mocy wcale mu jeszcze nie brakuje. Poza tym jak najbardziej ok.
Seat Ibiza II Hatchback