Lista ocen Skoda Octavia II (476) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 393 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Hatchback 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jak na tej klasy samochód to nie ma się do czego przyczepić. Dla pasażerów z tyłu miejsca bardzo dużo, z przodu też ok, ale w porównaniu do Laguny II, którą jeżdziłem, kierowca nie czuje się tak komfortowo i przestronnie.
~ŁukaszM
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Z przodu ok, tylko ocieram prawą nogą o kokpit (185cm). Od osób jadących za mną złego słowa nie słyszałem. W Mondeo jest trochę więcej przestrzeni. Skoda jest mniejsza i bardziej rozbudowany kokpit (mi się to podoba).
~Mati
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Z przodu jest super, z tyłu znacznie więcej miejsca niż w Octavi I, ale oczywiscie dla wybrednych z tyłu moze byc mało. Ja uwazam, że jest ok. Mam dzieci prawie juz dorosle ponad 180 cm i one tez nie narzekają.
~Tomasz orkadon@wp.pl
Hatchback 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Z tyłu wbrew opiniom nie ma za wiele miejsca, owszem więcej niż w Golfie V albo Megane II, którymi jeździłem. Z przodu za to jak w limuzynie! Durzo miejsca, gdyby tylko komfort podróży był lepszy dla bardziej rosłych kierowców!
~VRS Member
Hatchback Facelifting 2.0 TFSI 200KM 147kW
Z przodu miejsca pod dostatkiem, na tylnej kanapie mogłoby być lepiej, ale biedy nie ma. Zaletą jest na pewno obszerny bagażnik i wersja hatchback z klapą do góry. Idealne rozwiązanie, wcale nie trzeba kombi.
~Sławek74
Kombi Facelifting 1.6 MPI 102KM 75kW
Sporo miejsca dla 4 osób . Brakuje dla 3 osoby na tylnych siedzeniach. Nie mieszczą się 3 foteliki ale również przy 2 fotelikach żona ( dość drobna ) nie ma zbyt dużo miejsca. Dobre fotele.
~Bartek
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Ani ja, ani moja rodzina nigdy nie narzekała na brak miejsca. Zarówno z przodu jak i z tyłu według mniej jest komfortowo i przestronnie. A na tym właśnie zależało mi kiedy wybierałem auto.
~pamin1
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Tutaj nie ma co pisać. Jest spora. Tak samo duży jest Passat, większy Mondeo i Superb. Dla czteroosobowej rodziny wystarczający aż za. I tak jeżdzę głównie sam albo żona jedzie w trasę z dziećmi.
~Maly175
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Przy wzroscie 175 bardzo wygodnie za kierownica, z tylu tez nie jest zle.Fotel kierowcy pewnie trzyma w zakretach,nie mecz plecow wygodny na dlugie trasy, 700 km bez wysiadania nie stanowi problemu...
~Tomek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Tylko Mondeo ma więcej miejsca z tyłu, ale tu jest także rewelacja. Podróż do Grecji w 5 osób przebiegła bez zbędnych uniedogodnień. W 4 osoby, to już w ogóle nie ma co mówić - jak limuzyną.