Oceny Suzuki Liana

Pokaż wersję z silnikiem:

Najnowsze oceny Suzuki Liana

~bimag
Suzuki Liana I
Szkoda, że serwis nie dorasta do poziomu technicznego samochodu. Dziwne, że zagranica nadal ma ją w ofercie a u nas rozpowszechnia sie bajeczki.
~krowodrzagorka
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Suzuki Liana I
Auto na pewno godne uwagi. Jak ktoś trafi zadbany model i najlepiej poliftingowy będzie na pewno zadowolony. Ostatnio widziałem sztukę 4x4 z gazem z 2008 roku za 17 000. W tej cenie z takim wyposażeniem nie ma szans żeby kupić inny samochód. Sprawdzi się na długie trasy jak i do jeżdżenia po mieście. Dobre wozidełko.
~KomBrat
Suzuki Liana I
Auto warte zastanowienia. Ale jakby ktoś coś wiedział o tanich częściach to prosze kontakt na e-mail i na forum.kombrat@op.pl
~piotr_ch@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Suzuki Liana I
Otrzymałem dokładnie to czego się spodziewałem. Typowy emerytowóz :) Auto na maksa nastawione na komfort jazdy, bez zadnych sportowych aspiracji. Na miasto bomba, na trasie nieco tęsknie za poprzednikiem (Nissan Primera GT). Zakupu nigdy nie żalowałem, duuuuużo plusów i kilka malutkich minusików ale to dosłownie pierdoły. No i nie ma obaw, żeby auto gdzieś zostawić na noc - brak zainteresowania dla zlodziei czy gówniarzy kradnących...
~znajacypasazer
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Suzuki Liana I
jak to japonczyk-technicznie bardfzo dobry ale przydaloby sie jeszcze wiecej ,,komfortu``-np.taki plastik z tylu jaki jest z przodu,lampki w dole drzwi,regulacja kierownicy w 2 plaszczyznach,jakies EBD-cos jeszcze oprocz ABSu.Ze względu na zla widocznosc tulu moglby byc ESP choc nie jest to nieodzowne
~rozczarowany
Suzuki Liana I
oczekiwałem czegoś więcej i zazdroszczę tym których tak przeciętne auto potrafi tak zachwycać.
~Knight
Kombi 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Suzuki Liana I
Doskonały samochód polecam każdemu, którego nudzi VW Golf i inne przereklamowane samochody, jest duży wygodny, dynamiczny i bezawaryjny, polecam każdemu.
~marco polo
Suzuki Liana I
moim zdaniem to autko jest bardzo dobre dla 4 osobowej rodziny , zarówna do jazd miejskich jak i wyjazdów w trasę - kraj , zagranica . Ostatnio leję do baku tylko paliwo 98 i widać różnicę w pracy silnika i ekonomiczności spalania paliwa na 100 km . Dynamika też jest o wiele lepsza niz na paliwie 95 . Wykonanie japońskie tego samochodu jest nader widoczne i pozytywne .
~Dzięcioł
Kombi 1.4 DDiS 90KM 66kW
Suzuki Liana I
Szukałem autka nie jakiegoś hiper super za parę groszy, ale szukałem autka taniego w eksploatacji do którego coś mogę włożyć i pojechać. Udało się i to dobrze, tym bardziej, że jest ono MADE IN JAPAN co widać w jakości produkcji. Od zamykania drzwi do niskiego spalania. Polecam!
~grooniar@yahoo.com
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Suzuki Liana I
Auto oszczędne, pojemne, w sumie bez awaryjne. Był problem z kontrolką podgrzewania świecy żarowej. Polskie serwisy nie mogły zlokalizować usterki przy pom. komputera. Zrobili to dopiero Słowacy, chociaż diesli nie mają w sprzedaży/!!!/ Naprawa na słowacji - 2 dni sprowadzenie częsci / moduł elektroniczny/ 1 dzień naprawa - umyte i odkurzone auto. Wieczorem z mechanikami piliśmy piwo i gadaliśmy o ... Suzuki diesel . Oni mają Liane 4X4. Fajnie...
Suzuki Liana