Konkurs gokartowy - tydzień 3

Volkswagen Golf IV 1.9 SDI 68KM 1997-2003 - Oceń swoje auto

Oceny Volkswagen Golf IV 1.9 SDI 68KM 1997-2003

Podobnie jak w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 06.12.2012 20:50:53 przez

Jeśli komuś nie zależy na dużej mocy lubi spokojną płynna jazdę,jeżeli komuś nie przeszkadza głośniejszy klekot na wolnych to jest to naprawdę najlepszy silnik diesla od VW.Brak dwumasa,turbiny,pompowtryskiwaczy,przepływomierza czynią ten silnik bezobsługowym i bardzo ekonomicznym.Polecam kierowcom którzy nie maja kompleksów,śmieją się z idiotów wyprzedzających na chama wszystko co przed nimi.Auto dla zrównoważonych a nie dla debili drogowych.Ubolewam że VW przestał produkować te jednostki.Dlaczego?Brak serwisowania,wieczna żywotność części i podzespołów a to jak wiemy koncernom motoryzacyjnym się nie podoba. Autko cudeńko,fakt że mój to kompletny golas ale wszystko w nim pracuje równo płynnie i trzyma się kupy , oleju nic nie bierze a leje 5W30, nie kopci i odpala po mroźnej nocy od razu. Spalanie w cyklu mieszanym u mnie wychodzi 4,8-4,9 l na 100km. Ja tym autem jestem zachwycony.Nowoczesne diesele są ciche i dynamiczne ale ich silniki są bardzo awaryjne a to ogromne koszty napraw.Powiedzenie"jak dbasz tak masz" najlepiej odzwierciedla stan każdego samochodu a w przypadku Golfa IV SDI "dbasz" oznacza "wieczność" :)

dodano 31.01.2009 23:47:51 przez

Volkswagen wypuścił SDI nie dla oszczędnych ale dla skner;D i to mu sie chyba udało. Niskie spalanie, wygoda zadowalająca, brak poważnych usterek i funkcjonalność, dobra ergonomia to co cechuje Golfa SDI. Jestem bardzo zadowolony bo właśnie takiego auta szukałem. Szczerze polecam

dodano 14.09.2011 21:55:42 przez

Samochód kupiłem w 2005 roku za 22.000 był uderzony, do dziś nim jeżdżę przejechałem odkąd mam auto 120.000 tyś , obecnie ma 188.000 , chodzi jak żyleta. Z mechanicznych napraw które mnie spotkały to wymiana pompy wspomagania oraz maglownicy, koszt około 1000 zł - przez 5 lat.

dodano 27.01.2013 20:36:48 przez

Ogólnie auto bardzo dobre, przy dbaniu o podstawowe rzeczy jak wymiana oleju, filtrów i rozrządu silnik odwdzięczy się długowieczną żywotnością i nigdy cię nie zawiedzie. Polecam osobom, szukających taniego w eksploatacji wozidła,a nie wyścigówki.

dodano 25.06.2009 13:00:10 przez

Volkswagen ma silniki nie do zajechania.1.9 SDI to bardzo oszczedny silnik jak na tamte lata.Oczywiście za kilka lat będzie wymagał remontu jak każdy samochód. Jak narazie bezawaryjny!!!

dodano 06.12.2005 13:21:36 przez

Mysle że samochód był doskonałym wybrem, przy dzisiejszych cenach paliw jest naprawde godny uwagi. Nasptępnym moim samochodem będzie z pewnością vw IV ze 130 konnym turbodieslem.

dodano 03.08.2007 19:51:01 przez

samochod bardzo dobry,ekonomiczny dobrze sie prowadzi dobrze wykonczony,moj akurat ma srebrne wykonczenia,zegary,konsola klamki itp,dotego skorzane dodatki.jest naprawdeladny.

dodano 28.10.2005 11:21:18 przez

Ten samochód jest idelany jak na moje potrzeby, mało pali jest wygodny, części jak mi wiadomo sa do niego tanie ale i auto jest bardzo niezawodne. Naprawde zachęcam do kupna.

dodano 29.06.2014 22:59:58 przez

Auto oceniam jako przeciętne. Dlaczego? Przede wszystkim przez awaryjność. Przez niecały rok popsuło się prawie wszystko, co tylko mogło się popsuć.

dodano 02.06.2009 14:55:33 przez

Auto jak na swoje 11 lat sprawiło naprawdę niewiele kłopotu i kosztów. Wygodne, praktyczne, przestronne, łatwe w prowadzeniu.

Demonstracyjny Hyundai Elantra Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai Elantra Classic Plus

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.6 132KM, benzynowy.

Demonstracyjny SEAT Leon STYLE

Demonstracyjny SEAT Leon STYLE

Rocznik: 2013. Przebieg: 5 000 km. Silnik: 1.2 105KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

Volkswagen Golf Sportsvan - lek na ból głowy
Volkswagen Golf Sportsvan - lek na ból głowy Ojciec rodziny. Już samo brzmienie tego określenia przywodzi na myśl statecznego pana, który aspiracje zadziornego przywódcy stada odłożył na półkę. To synonim bezpieczeństwa, typowy przedstawiciel klasy średniej. Można na nim polegać, ale bywa nudziarzem. Oczywiście ten krótki opis to stereotyp, specjalnie wyolbrzymiam, bo są przecież ojcowie rodzin, w których nie umarła żyłka samca alfa. To co wiemy na temat potencjalnych kupujących auta, tym bardziej wiedzą specjaliści Volkswagena od pozycjonowania samochodów na rynku. Ojcowie rodzin, uwaga, Volkswagen przygotował dla was coś nietuzinkowego. Oto nadszedł Golf Sportsvan.

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Volkswagen Golf Sportsvan - obsługa głosowa
Volkswagen Golf Sportsvan - obsługa głosowa Kolejny test systemu rozpoznawania mowy i obsługi głosowej. Tym razem sprawdziliśmy jak ta funkcja działa w modelu Volkswagen Golf Sportsvan. Zapraszamy do oglądania!
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - acceleration 0-100 km/h
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - acceleration 0-100 km/h Dokładny pomiar przyspieszenia wykonany DriftBoxem. Tym razem sprawdziliśmy Volkswagena Golfa GTD z silnikiem 2.0 TDI-CR o mocy 184 KM.
[HD] Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl
[HD] Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl Volkswagen Golf GTD jest prawie tak mocny jak GTI, prawie tak samo emocjonujący i ma prawie sportowy dźwięk z wydechu. Niestety to „prawie" robi sporą różnicę, gdyż cena o dziwo jest wyższa od modelu z oznaczeniem GTI. Czy to oznacza, że GTD jest skazany na porażkę? Oczywiście nie. Zapraszamy do oglądania!

Volkswagen Golf IV 1.9 SDI 68KM 1997-2003 28