Konkurs - Poznaj Leona Cuprę

Niecodzienna moc na co dzień

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

Volkswagen Golf IV 1.9 TDI 110KM 1997-2000 - Oceń swoje auto

Podsumowanie oceny tego auta

Oceny Volkswagen Golf IV 1.9 TDI 110KM 1997-2000

3% gorzej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

na podstawie 1 oceny

Lista ocen

dodano 22.10.2014 20:34:36 przez

Generalnie po 2 latach użytkowania raczej oceniam całosc na plus, mimo iż nie uszczegłem sie wielu kosztów, ale tematy takie jak dwumasa, tarcze, zawieszenie czy jakaś estetyka można zaliczyć prawie do eksploatacyjnych. Auto dobrze sie prowadzi jest dynamiczne i dobre do parkowania w mieście.Auto kupiłem z przebiegiem 170 tys. i myśle,ze to był główny powód kosztów jakie poniosłem w ciągu 2 lat użytkowania.

Pewne oferty od dealerów

Volkswagen Golf VI 1.6 TDI Trendline

Volkswagen Golf VI 1.6 TDI Trendline

Rocznik: 2011. Przebieg: 102 143 km. Silnik: 1.6 olej napędowy.

Cena: 34 900

Volkswagen Golf VI 1.4 16V ComfortLine

Volkswagen Golf VI 1.4 16V ComfortLine

Rocznik: 2012. Przebieg: 67 150 km. Silnik: 1.4 benzyna.

Cena: 44 900

Kia cee´d 1,4 S

Kia cee´d 1,4 S

Rocznik: 2012. Przebieg: 108 703 km. Silnik: 1.4 benzyna.

Cena: 32 900

Ford Focus 1.6 TDCi Econetic

Ford Focus 1.6 TDCi Econetic

Rocznik: 2010. Przebieg: 110 550 km. Silnik: 1.6 olej napędowy.

Cena: 28 500

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

Volkswagen Golf R - w cieniu sławy
Volkswagen Golf R - w cieniu sławy W opinii publicznej zawsze stał w cieniu. GTI jest szybki. GTI świetnie się prowadzi. GTI to. GTI tamto. A co z nim? Przecież jest szybszy. Prawdopodobnie lepszy. Czy nie zasługuje na trochę uwagi? Przyjrzyjmy się ukrytemu w cieniu osiłkowi o złotym sercu. Volkswagen Golf R.

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - acceleration 0-100km/h
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - acceleration 0-100km/h Przyspieszenie Volkswagena Golfa Sportsvana z silnikiem 2.0 TDI 150 KM mierzona DriftBoxem.
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl Volkswagen Golf Sportsvan to pod wieloma względami świetne auto, które zaskakuje funkcjonalnością, dużą przestrzenią, rewelacyjnym wykończeniem i bardzo dobrą stylistyką, ale po sprawdzeniu cennika potencjalnego klienta nachodzą wątpliwości. Jakie? Odpowiedź między innymi na to pytanie znajdziecie w filmie. Zapraszamy do oglądania!
VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady
VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady Kochani, przyszedł nam do głowy pomysł, aby do naszych artykułów, opisujących testowane przez nas samochody, dołączać wideokomentarz, omawiający największe zalety i wady tego auta. To jest pierwszy "pilotowy" filmik, zrobiony jak to się mówi "na szybko". Wypadło na VW Golfa VII :-) Czekamy na Wasze opinie. Czy ten kierunek videotestów Wam się podoba? Rozwijać ten temat? Zapraszamy do oglądaniania, przed Wami 4 zalety i 4 wady Volkswagena Golfa VII

Volkswagen Golf IV 1.9 TDI 110KM 1997-2000 1