Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

Volkswagen Golf IV 1.9 TDI 110KM 1997-2000 - Oceń swoje auto

Podsumowanie oceny tego auta

Oceny Volkswagen Golf IV 1.9 TDI 110KM 1997-2000

3% gorzej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

na podstawie 1 oceny

Lista ocen

dodano 22.10.2014 20:34:36 przez

Generalnie po 2 latach użytkowania raczej oceniam całosc na plus, mimo iż nie uszczegłem sie wielu kosztów, ale tematy takie jak dwumasa, tarcze, zawieszenie czy jakaś estetyka można zaliczyć prawie do eksploatacyjnych. Auto dobrze sie prowadzi jest dynamiczne i dobre do parkowania w mieście.Auto kupiłem z przebiegiem 170 tys. i myśle,ze to był główny powód kosztów jakie poniosłem w ciągu 2 lat użytkowania.

Demonstracyjny Mitsubishi Lancer 1,8 140KM Sportback Invite

Demonstracyjny Mitsubishi Lancer 1,8 140KM Sportback Invite

Rocznik: 2014. Przebieg: 200 km. Silnik: 1.8 140KM, benzynowy.

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 651 km. Silnik: 1.4 140KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

VW Golf GTE - Hybryda z genem sportowca
VW Golf GTE - Hybryda z genem sportowca Kiedy w roku 1976 na rynku pojawiła się limitowana wersja Golfa GTI, nikt nie przypuszczał, iż tak spodoba się klientom, że Gran Turismo Injection na stałe zadomowi się w ofercie Volkswagena. Sześć generacji i prawie czterdzieści lat później, do duetu GTI oraz GTD dołącza najmłodszy eko-brat, model GTE.

Volkswagen Golf - zobacz filmy

VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady
VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady Kochani, przyszedł nam do głowy pomysł, aby do naszych artykułów, opisujących testowane przez nas samochody, dołączać wideokomentarz, omawiający największe zalety i wady tego auta. To jest pierwszy "pilotowy" filmik, zrobiony jak to się mówi "na szybko". Wypadło na VW Golfa VII :-) Czekamy na Wasze opinie. Czy ten kierunek videotestów Wam się podoba? Rozwijać ten temat? Zapraszamy do oglądaniania, przed Wami 4 zalety i 4 wady Volkswagena Golfa VII
Volkswagen Golf R 2.0 TSI 300 KM - przyspieszenie 0-100 km/h
Volkswagen Golf R 2.0 TSI 300 KM - przyspieszenie 0-100 km/h Dokładny pomiar przyspieszenia modelu Volkswagen Golf R z silnikiem 2.0 TSI o mocy 300 KM. Pomiar wykonany za pomocą DriftBoxa.
Genewa 2014 - Volkswagen Golf GTE - krótka prezentacja
Genewa 2014 - Volkswagen Golf GTE - krótka prezentacja Legendarna wersja GTI doczekała się... elektrycznej odmiany. Producent deklaruje spalanie na poziomie 1,5 litra na 100 kilometrów. Czy jesteśmy świadkami narodzin nowej, oszczędnej legendy?

Volkswagen Golf IV 1.9 TDI 110KM 1997-2000 1