Volkswagen Golf IV 1.9 TDI 110KM 1997-2000 - Oceń swoje auto

Volkswagen Golf IV Kombi - Oceń swoje auto Kombi

(264 oceny)

Podsumowanie oceny tego auta

Oceny Volkswagen Golf IV 1.9 TDI 110KM 1997-2000

3% gorzej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

na podstawie 1 oceny

Lista ocen

dodano 22.10.2014 przez

Generalnie po 2 latach użytkowania raczej oceniam całosc na plus, mimo iż nie uszczegłem sie wielu kosztów, ale tematy takie jak dwumasa, tarcze, zawieszenie czy jakaś estetyka można zaliczyć prawie do eksploatacyjnych. Auto dobrze sie prowadzi jest dynamiczne i dobre do parkowania w mieście.Auto kupiłem z przebiegiem 170 tys. i myśle,ze to był główny powód kosztów jakie poniosłem w ciągu 2 lat użytkowania.