Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1993 (33) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~"zadowolony" posiadacz volkswagena
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
2 razy awaria pompy od wspomagania pekniecie przewodu wysokiego cisnienia od wspomagania ukladu kierowniczego brak swiatel cofania czeste przepalnie sie zarowek w swiatlach lamp przednich i tylnych nie dziala wycieraczka tylnej szyby nie dziala ABS z powodu awarii czujnika awaria czujnika temperatury plynu chlodzacego
~Tomi
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Do poprawy zimne luty w liczniku - złe wskazania paliwa i temperatury, krańcówki w drzwiach, musiałem zrobić instalację świateł na przekaźnikach bo fabryczne świeciły jak świeczki. Popsuta wycieraczka tylnej szyby. Ogólnie drobne awarie elektryki.
~ToPeR
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Drobiazgi - jedynie co mi się zepsuło, to: - kostka przy kierownicy (koszt 12pln) - spryskiwacz tylniej szyby (też jakieś grosze) - centralny tylniej klapy(kombi) - do dziś otwieram ją kluczem, bo nie mam czasu na naprawe.
~auda
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
jedynie co wymiwnilem przez dwa lata i 40 tys km przebiegu to klocki, filtry, oleje, to prawda gdyby kazdy samochod byl tak bezawaryjny to polowa zakladow mechanicznych by splajtowala,
~ralf212
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
zadnej awarii, wszystko doskonale dziala, jedyny drobiazgo to wypadly mi podczas jazdy przednie plastikowe zaslepki przy reflektorach znajdujace sie w miejscu gdzie zwykle sa kierunki...
~przemo
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
zależy jak spojrzeć wkoncu to stary samochód i nic nie jest wieczne w moim passacie drobiazgi: klamka pasażera , prowadnica szyberdachu, tylna wycieraczka STANDART
~sławek s
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
jedyny problem miałem z pompą abs,niedziałało wspomaganie.wystarczyło wymienic szczotki w pompie wysokiego cisnienia i odpowietrzyc i jest super.koszt 16 zł.
~blade
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
padla wycieraczka z tylu i nie chce mi sie robic :) poza tym wszystko dziala. ABS ma jeszcze jakies problemy bo zalacza sie nie wtedy co trzeba.
~Adi
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
No jak to 14 lenie auto, coś zawsze trzeba przy nim "pogrzebać" ale przeważnie są to naprawde mało istotne drobiazki :)

Volkswagen Passat B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~szpak
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
klamka. wycieraczka, wkładka zamka,listwa boczna drzwi,cylinderek hamulca tył, rozrusznik drobiazgi
Volkswagen Passat B3 Kombi