Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1993 (37) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KRZYSZTOF
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Paliwa zużywa mało - jak wcześniej wspomniałem (5,5l/100km - spalanie średnie). Ceny napraw nie należą u mnie do najtańszych, ale w kwestii zawieszenia, hamulców- sam co nieco potrafię, także nie narzekam. Wymieniałem do tej pory tylko części eksploatacyjne. Silnik nie ruszany- suchy, wszystko ok. Turbina lekko przecieka. Koszt regeneracji drogi - 1200zł, jednak to w moim przypadku nie będzie uniknione w przyszłości. Robiąc większe przebiegi...
~Tomi
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Małe spalanie jak na tak duże i ciężkie auto. Podczas wakacyjnego wyjazdu spalił średnio 5,3l/100km a po drodze były góry na Słowacji (podjazdy 3-ci bieg i 3 tys obr/min) oraz autostrada Budapeszt-Balaton (cały czas minimum 120 km/h). Całe wakacje na jednym baku paliwa (około 90 l). Ceny części niskie (sworzeń wahacza 25 zł, paski około 50 zł, koło pasowe wału korbowego 180 zł, łożyska kół tylnych 35 zł)
~Adi
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Części jak to do Volkswagena - wszystko wszędzie bez problemów można dostać i w dość przystępnej cenie (porównując do cen części samochodów innych marek zagranicznych). Pali w granicach przyzwoitości, ceny napraw jak już coś sie popsuje (żadka przypadłość) też nie są wysokie.
~szpak
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
rewelacja. wymieniam swiece co 3 lata zapobiegawczo, akumulator podobnie, filtry wszystkie co roku przed zimą. spalanie w miescie nie było wieksze niż 6.8litra spalanie oleju + wycieki = dolewam około 3litry od wymiany do wymiany{1rok}
~Hrabja Miły III
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
No spalanie... doskonale... nie dosc ze mu laduje w pedal to gnajac 160 ( bo tyle poleci - za malo żydów pod maska) pali tylko 6 i ździebko. Ceny przegladow... nie przegladuje go w ASO nie oplaca sie :)... naprawy? tylko narazie przeguby i klocki...
~ja
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
jeśli chodzi o spalanie to w dużej mierze zależy ono od temperamentu kierowcy, mi pali średnio 7, ale użytkuje auto i w mieście i na trasie, w trasie od 5,5 mniej się nie da, w mieście koło 8
~Marek Bielsko
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
bez oszustwa po zakupie tego samochodu doznałem szoku bardzo małe zużycie paliwa nawet myslałem ze wskaznik paliwa jest uszkodzony ale nie to poprostu bardzo ekonomiczny silnik
~mistrz
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
rewelka...trasa gdzies ok 6 moze mniej nie wiem bak ponad 100 litrow:)))miasto troszke wiecej:))) czesci tanie dostepne...
~jacumi
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
spalanie miasto 6.5/ trasa około 5 przeglądy w normie a naprawy hmmm jak na kieszen studenta zawsze będzie dużo ;)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3 Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
8,3
~niedzwiedz2
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Jak miałem sprawny silnik było GIT teraz mam jakieś nieszczelności i tracę dużo oleju i płynu chłodniczego.
Volkswagen Passat B3 Kombi