Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1993 (32) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~blade
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
tutaj niestety nie moge dac pozytywnej opinii. bylo juz kilka powaznych napraw zwiazanych z silnikiem - glownie przy wale. wpakowalem juz kolo 2,5 tys. zl ... ale to jest loteria. sa autka niezawodne a sa tez takie przy ktorych troche trzeba zrobic
~przemo
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
oprócz rzeczy które normalnie sie wymienia czyli paski amory klocki itd. wymienałem termostat koszt 19zł haha , króciec wodny koszt 25zł , i chyba powązniejsza sprawa która mnie czeka to wymiana końcówek wtrysków to jakieś 250zł
~gumbas5
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
również w dużej mierze zależą od stanu konkretnego egzemplarza - uwaga na koła pasowe w TD (słaby punkt) i na silniki VR6 (kosztowne w serwisowaniu i nie lubiące gazu)
~007 Bond
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Jedna naprawa. Przy 150tys. wymieniłem uszczelkę pod głowicą. W rachubę nie wchodzą wymiany tarcz, klocków, amortyzatorów, końcówek dr. kier. itp. co wynika zeksploatacji.
~ja
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
ogólnie nic się nie dzieje, ale jak jechałem kiedyś 100 kilometrów nie mniej niż 160km/h to się zrzygał olejem, jakiś simering za 15zł i jedziemy dalej
~marcin691
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
skrzynia biegów, w sumie pompa, jak się nie dopilnuje poziomu płynów to pozamiatane, i trzeba naprawić, najważniejsze, że za małą kasę.
~Tomi
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Zerwany pasek alternatora i pompy wody - wina mechaników, bo źle założyli. Przestał działać rozrusznik - moja wina, nie zareagowałem jak się kończyły szczotki.
~KRZYSZTOF
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Wymiana alternatora, przeciekająca turbina, zwarcia w ukł elektr. w obrębie stacyjki. Poza tym poważnych usterek nie było.
~frubello
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
zimą czasami zamknięcie drzwi to duże osiągnięcie. poza tym układ zawieszenia nie na nasze drogi. poza tym nic nie znajduję
~GENIUSZ
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
zmieniłem 3 razy pasek od alternatora o i amortyzatory przy mojej jezdzie szybko siadają
Volkswagen Passat B3 Kombi