Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1993 (38) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KRZYSZTOF
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Układ jezdny jest mocny, auto świetnie, jak przyklejone trzyma się drogi. Ogólnie jest pewne w prowadzeniu. Mankamentem są łożyska, które psują się na naszych dziurawych drogach. Auto nie jest lekkie, a to też ma duży wpływ na ich wybijanie się.
~gumbas5
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
+ bardzo dobre prowadzenie - szczególnie na zakrętach, niezależnie od obciążenia + duży prześwit + wytrzymałość + prostota konstrukcji - dobre prowadzenie okupione jest \"twardością\" zawieszenia
~ToPeR
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Świetnie się trzyma drogi (a dodam, że mam KOMBI), wspomaganie OK, przy większych prędkościach, dzięki troszkę twardszemu zawieszeniu (niż w np: Daewoo Espero), dobrze czuć pojaz.
~ja
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
auto dobrze się prowadzi, nie przechyla na łukach, najprzyjemniej się jeździ z prędkościami 80km/h oraz 140km/h
~frubello
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
wymieniłem amortyzatory z tylu, przed zima wymienię z przodu. poza tym koncówki, sworznie itp. czyli norma polskich dróg
~szpak
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
po wymianie sprężyn i amorków super. ale nie jest takie zwinne na felgach 15. lepiej na 14 się latało
~bjack1@op.pl
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
podobno twarde, ale w moich odczuciach niezbyt, ja bym go jeszcze twardszym zrobił :)
~Marek Bielsko
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
naprawdę sam raz na nasze drogi bez porównamia z zawieszeniami obecnie stosowanych w nowych passatach
~GENIUSZ
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
bez zastrzeżeń można wchodzić w ostre zakręty z dużą predkoscią i ma się pewność ze sie wyjdzie

Volkswagen Passat B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ralf212
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
jezdzi sie pewnie i przyjemnie, oczywiscie nalezy pamietac ze to nie auto na wyscigi...
Volkswagen Passat B3 Kombi