Lista ocen Volkswagen Passat B5 (50) - Karoseria

Na liście zabraknie 1921 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vival
Sedan 1.6 100KM 74kW
Kupiłem z drobnymi otarciami oraz pęknięciami które nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu i nie są aż tak bardzo widoczne. Auto było średnio garażowane, narazone na śnieg, deszcz, słońce i praktycznie nic się nie zmieniło w jego wyglądzie. Poprzedni właściciel mało dbał o auto, ja jedynie utrzymałem go w takiej samej formie.
~LG
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Rdza na nadkolach jest spowodowana gąbką nad plastikową osłoną. Namaka przez co nadkola szybko rdzewieją. Jeśli twój pasek ma jeszcze całe nadkole szybko ją zdemontuj. Na klapę pod szybą nie ma wytłumaczenia po prostu rdzewieje. Ale jedno ognisko na 15 letnie auto to i tak dobry wynik
~Dzaa88
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Po 20 latach jedno jedyne drobne ognisko korozji I to tyle. Lakier ma rysy, odpryski od kamieni - ale pracując z nowymi samochodami, często wyglądają tak 4-5 letnie auta. To jeszcze lakier z tych porządnych. Podłoga idealna, progi jak z fabryki. Wielkie WOW.
~Corrigan
Kombi 2.0 TDI 136KM 100kW
Dość długi i szeroki. Cała karoseria bardzo mi się podoba. Nie zaobserwowałem szczególnych ognisk korozji. Jedyna korozja to wystąpiła mi na miejscach w które zahaczył inny samochód ale te części szybko są wymieniane.
~Magnus
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Lata robią swoje, krawędzie błotników tył do zrobienia, delikatne wyprawki na błotniku z przodu albo kompleksową wymiana na nowe co wychodzi w sumie taniej i prościej, ogólnie jest dobrze
~ErGie
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Kilka rysek, brak rdzy, nawet na błotnikach i klapie z tyłu czysto. Widać metalizowanie nawet bez użycia wody. Lakier twardy, ciężko go zarysować. Solidnie zabezpieczone nadwozie. Mocna strona niewątpliwie.
~Byq
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Takich już nie produkują jest bardzo dobra. Jednak że wiek robi swoje i jeśli o nią nie chcemy dbać po pewnym czasie wyskakują parchy i zaczynają rdzewieć nadkola
~Piciu
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Passat B5 w kombiaczku i wszystko jasne. Przestrzeń, wygoda. I co ważne - nie rdzewieje, jeśli nie było grzebane i byle jak naprawiane.
~Klaudia
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
To samo co pisałam rok temu: https://www.autocentrum.pl/oceny/volkswagen/passat/b5/kombi/silnik-diesla-1.9-tdi-130km-1999-2005/ocena-kierowcy-i223518/
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5
7,3
10,1
11,5
~Andrzejb
Sedan 1.6 102KM 75kW
Ten rocznik 2001. Był udany u mnie w moim egzemplarzu nie ma ani grama rdzy na karoserii może lakier jest trochę już zmęczony no ale w końcu ma 20 lat.