Lista ocen Volkswagen Passat B5 (739) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1232 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Klaudia
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Jakość materiałów wykończeniowych jest bardzo dobra (może poza podsufitką, która powoli zaczyna się rozsypywać). Co do ceny samochodu, w 2011 roku jak go kupowałam kosztował wtedy 29 500 zł (sprowadzony z Holandii).
~ErGie
Kombi 1.8 20V 125KM 92kW
Jak najbardziej adekwatnie, lecz lepiej kupić podobne w klasie cenowej volvo v40 , lancię lybrę czy bmw. Cena praktycznie ta sama, a jakość wykonania znacznie lepsza, jeszcze lepsze wyposażenie, trwałość i wygląd.
~Jędrek_TDI
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
dobry pasztet jak za te 12500 za 11 letnie auto w 2010 to sprawił się super przez 7 lat. Części jak do fabryki na 1 montaż nie są kosmicznie drogie a wystarczają na lata o ile chce si ęgo mieć na dłużej to warto mieć pewne auto.
~zsrr2@vp.pl
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Przepłacasz za passata, który nie jest bogato wyposażony, ma kosmiczny przebieg, często naprawiasz zawieszenie, co drugie auto na parkingu to passat. Jakościowo nie powala a jest drogi bo płacisz za znaczek na tylnej klapie.
~jarekb1989
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Dziś coraz trudniej o ładnego passata za przyzwoitą cenę, jednak warto szukać- passat to bardzo fajne auto, a płacąc za przyzwoity egzemplarz nieco więcej niż przeciętnie, możemy cieszyć się któryś rok fajnym autem!
~Piotr
Sedan 1.6 100KM 74kW
Kupiłem okazje techniczną od wyjezdzającego z kraju za cene ówczesnie nie specjalnie okazyjną ale naprawde bez tzw wkładu finansowego zacząłem jezdzić. Dzis po 1,5 roku ceny tego modelu trzymają się na tym samym poziomie.
~Tomek
Kombi 2.8 30V 4motion 193KM 142kW
Za tą cenę nie znajdzie się chyba nic lepszego z dużym i mocnym motorem z napędem na 4 koła o takich właściwościach jezdnych.. W porównaniu do przednionapędowego Passata to V6 Syncro to zupełnie inny samochód..
~Mauritz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
gorzej dość drogie auto w stosunku do nowszych np. peugeotów które nie są dużo gorsze... nie kupiłbym go jeszcze raz tylko przez sentyment do Peugeotów o gustach się nie dyskutuje ;). a passat jest jednak godnym polecenia autem!
~Wojtas
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Za ta kase mozna zakupic Mazde 6,Honde Accord,Opla Vectre(ktory jest duzo lepszy i wygodniejszy)Audi A4,Toyote Avensis,BMW E-46(która jest niezawodna)bron Cie Boze przed Mondeo. Z drugiej strony tez kwestia gustu.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~martenia@wp.pl
Kombi 2.3 VR5 150KM 110kW
Myślę że już dosyć potaniały. Warto dziesięciolatka kupić. Ale wiemy jakie padła komisy sprzedają - 90 % pojazdów tej marki ma za sobą przykre doświadczenie drogowe zakończone rzemiosłem blacharsko-lakierniczym.