Lista ocen Volvo V50 (284)

~Miszka 25
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
V50 prejechałem już 30kkm. Nie zawiodłem się, zawsze dojechałem do celu. Auto jest bezpieczne, komfortowe dla kierowcy i pasażerów. Jest idealnie skrojone na moje potrzeby.
~Piotr
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Auto które można obdażyć uczuciem. Ma duszę. Wspaniały komfort, małe spalanie i ładny wygląd oraz namiastka luksusu. Irytuję drobnostki ale w jakim aucie nie irytują. Brak wskazania spalania gdy jest komputer czy namolny sygnaizator niezapiętych pasów działający nawet na 50 metrowych przejazdach. Ale auto godne polecenia.
3,2
~Qna
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Co budzi moje obawy to jakos wykonania tego samochodu. Elementy chlodzenia (rury) sa pordzewiale jak w 15 letnim samochodzie. Faceci co wymienali amortyzatory nie mogli odkrecic srub, bo sie tak zakleszyly! Generalnie samochod mocno plastikowy - prosze sprobowac otworzyc tylne drzwi - jak w zabawce dla dzieci - mnie to strasznie smiesyzlo w samochodzie za tyle pieniedzy.
~cypsto@wp.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Pomimo kilku wad jak np. mało miejsca z tyłu i mały bagażnik oraz małych niedociągnięć z ergonomią to jazda tym samochodem to CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ!!!
4,1
~szej hulud
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Sympatyczny i wygodny samochód dla niewielkiej rodziny. Bardzo solidnie wykonany ze świetnym wnętrzem - w żaden sposób nie można go porównywać z Focusem kombi, na bazie którego jest zbudowany. To samochód z górnej półki. Silnik zaskakuje dobrymi osiągami. Kilka osób zaczepiało mnie na parkingu i pytało się o ten samochód. Drogi serwis i części obniżają ocenę.
~Piotr N.
Kombi 1.8 125KM 92kW
Lubie nim jezdzic. Prowadzi sie jak zabawka . Nie czuc tych 1400 kg. Bardzo poreczny. Bagaznik 400 litrow ( z kawalkiem) wystarcza, Rozlozylem siedzenia i wpakowalem zmywarke, prawie by sie druga zmiescila. Nie za duze, nie zamale skrojone na miare. Przy tym swietny wyglad i troche prestizu.
~michal_kubalok@wp.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Auto kupiełm w Niemczech z przebiegiem 12 tyś km. Akurat trafiła sie okazja. Wcześniej owszem podobało mi sie ale nie planowałem zakupu. W trakcie eksploatacji (prawie 1,5 roku i 60 tys km) zakochałem sie w marce Volvo. Wcześniej myslałem tylko o VW, Audi i Oplu. Nie chce juz słyszec o innych autach jak Volvo. Każdemu kto pyta serdecznie polecam. Narazie zostane przy tym co mam w przyszłości planuje jednak V70 z silnikiem D5. Dźwiek tego...
~jankarol1@wp.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Fajne auto. Niewielkie na zewnątrz, wystarczające w środku, autentycznie piękne, świetny silnik, super zawieszenie, przeciętne lampy przednie, ale moze to wina słabych żarówek, teraz myślę o nowym xc70...
~EnR - en.roj@wp.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
uważam że ten samochód ma duszę, wizerunek jest niesamowity, mój w czarnym kolorze rzuca mnie na kolana a na ulicy sie ludzie oglądają - to miłe, nawet jak koszty będą większe niż przeciętne to warto mieć takie cudo w garażu, ogólnie nie ma się do czego przyczepić, dla małej rodziny jest super (dla dużej są vany), jak będę zmieniał to zostawię żonie, a ja kupię inne Volvo... hmmm... XC90, bardzo dobry nietuzinkowy samochód do wszystkiego!!!
3,4
~vacant2002@wp.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Mimo problemow z eletronika, ocena jak najbardziej dobra. Nadrabia wygladem :)