Lista ocen Volvo V50 (283)

~sbarro
Kombi 2.5 T5 230KM 169kW
Kwintesencja Volvo - 2.5 lita, AWD i manual rzadkie zjawisko, ale warto takiego nabyć choćby dla frajdy. Ogólnie mówiąc rodzinny bolid :)
~Yahu
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Ogólnie oceniając dobry samochód, ale ma swoje wady.
~adamr91
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Silnik sprawuje sie bardzo dobrze, ma dobre przyspieszenie, jest elastyczny i pali niewiele, w dodatku jest to dosc populatna jednostka, wiec nie ma problemu z czesciami. (Silnik)
~Arkadius
Kombi 2.4 D5 180KM 132kW
Fajne,niezbyt duże autko do codziennej eksploatacji a i na wakacje też można się zabrać.Nie sprawia większych problemów w użytkowaniu,jest przyjazne dla użytkownika a bogate wyposażenie daje dużo radości i poczucie luksusu.
~Ja
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Mam to auto od trzech lat. Od drugiego roku auta było używane w jednej rodzinie. Auto w momencie zakupu miało 180000km. Na plus na pewno dynamika. Silnik potrafi szybko pociągnąć tego klocka. Nie ma problemu z wyprzedzaniem czy jazda autostrada z prędkością 180-190kmh. Spalanie też spoko miasto (Wrocław) latem 6-6.5 zima litr więcej ale bez żadnego oszczedzania. Natomiast koszty napraw to jakiś hardkor w ciągu 3 lat wpakowałem w to auto...
3,5
~makus007
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Bardzo dobrze 3+, na 4- trochę za słabo. Ogółem jazda jest ok, przyjemna nawet, ale spalanie średnie w granicach 8l jest moim zdaniem za duże. Na minus jest też mało miejsca dla pasażerów z tyłu.
4,1
~Michał
Kombi 2.4 140KM 103kW
Jest bardzo dobrze, do "doskonale" brakuje kilku drobiazgów jak lepsza dynamika, lepsze wyciszenie, lepsza praca skrzyni biegów i lepszy promień skrętu... ale to pierdoły na które nie zwraca się uwagi po jakimś czasie. Zawsze jak wsiadam do Volviaka czuję się bezpiecznie jak domu.
~Jakub Wach
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Już oceniałem tutaj to auto, ale zrobię to ponownie. Auto jest wporządku, tanie w utrzymaniu. Jednak nie jest bez wad, a jakość jego wykonania nieco odbiega od "prawdziwego" Volvo. Mimo wszystko jak za tę cenę myślę że jest to dobra alternatywa dla wszelkich audi a4 czy innych wynalazków.
~Ziemowit
Kombi 2.5 T5 220KM 162kW
Nie wiem co powiedzieć ogólnie kupiłbym auto jeszcze raz ale tylko z tym silnikiem. Co prawda t5 kosztuje tyle co 2 tanie diesle ale coś za coś
~zej
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Dynamiczny, elastyczny, dla większości będzie wystarczający. Bez problemu się wyprzedza. Co prawda ma wyraźny dźwięk diesla. (Silnik)