Lista ocen Volvo V50 (284)

~Sebastian
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Całokształt – rewelacyjne, nietuzinkowe auto, ze świetnym silnikiem, komfortem i przyjemnością jazdy. Jeśli okaże się mało awaryjne, myślę że na długo zostanę klientem volvo.
~J i P... dumni czy durni właściciele V50
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Ehhh, w sumie duza radość z jazdy, zwłaszcza tej dynamicznej, piękne zachowanie w zakretach, ładne nieco surowe ale przy tym eleganckie wnetrze,prózno szukac podobnego na rynku, oryginalna sylwetka...tylko gdyby nie te drobiazgi i zbyt drogi serwis.
4,1
~tohk@gazeta.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Byloby doskonale gdyby nie zawieszenie. Mile wnętrze, komfortowe wyciszenie, wyposażenie ponadprzeciętne. A trzęsie jak w Pandzie. I trochę jednak dudni na wybojach.
~Arkadiusz P.
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Solidne porządnie zrobione , gruba blacha, grube plastiki, wszystko wydaje się być bardzo pancerne i trwałe.. czyli jednym słowem Volvo. .. kiedyś uwielbiałem samochody rzucające się w oczy, i tak jakoś nie byłem przekonany do v50, ale kolega kupił i mi się spodobało... po zakupie v50 mój entuzjazm jeszcze bardziej się powiększył. Samochód kupiłem sprowadzony, zadbany, jeżdżę już dwa lata mam dość konkretny przebieg i zero problemów, wtryski...
~Adam
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym samochodem; po prostu sprawia ogromną przyjemność z jazdy, daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, że dowiezie zawsze do celu. Mega wygodne, świetnie wyciszone, dobrze wyposażone i nie wyróżniające się niczym szczególnym spośród aut jeżdżących dookoła... czego chcieć więcej? Może tylko trochę więcej miejsca. Jak dla mnie auto ideał.
~VADER
Kombi 2.4 170KM 125kW
Auto warte tych pieniędzy. Auto raczej dla singli i małych rodzin.
~Paweł
Kombi 1.8 125KM 92kW
Mam wersję 1.8F (nie ma jej na liście do wyboru). Bardzo dobrze wyciszony samochód, poziom wyciszenia - klasa premium. Genialny standardowy system audio. Karoseria zero rdzy. Zawieszenie zestrojone bardzo sztywno ale nie ma tragedii dzięki jednym z najlepszych na rynku foteli samochodowych, z niemal każdym rodzajem regulacji (mega wygodne, bardzo dobrze trzymają, żona ma problemy z kręgosłupem - zakochała się w tych fotelach). Na polskie drogi...
~stanson
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Za 30k można mieć auto 6-letnie, które jest krajowe, było od nowości serwisowane i nie trzeba do niego dokładać. Największy plus za idealną pozyzycję za kierownicą i wyciszenie.
~użytkownik v50
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Ogólnie jest to dobre auto, wygodne fotele, łatwa obsługa, dobre audio, dobra jakość materiałów. Denerwuje kluczyk, bo ma wyraźnie wystający element, który wkładamy do stacyjki. Z racji tego, że jest plastikowy, zapewne łatwo go uszkodzić.
Dziennik kosztów dla Volvo V50
6,7
10,2
10,7
~LEON123
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
To auto ma zbyt dobrą opinie niż jest w rzeczywistości . Najbardziej drażni mnie imitacja podłokietnika między siedzeniami i zbyt wysoko ustawiony podłokietnik w drzwiach oraz brak miejsca na napoje śmiesznie małe schowki i schowek pasażera. Jest bardzo oszczędne przy delikatnej nodze. Drugi raz bym nie kupił . Największy plus tego auto że jest on tak przeciętny że ginie w tłumie na ulicy nit na niego nie zwraca uwagi .