Lista ocen Volvo V50 (284)

~zej
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Dynamiczny, elastyczny, dla większości będzie wystarczający. Bez problemu się wyprzedza. Co prawda ma wyraźny dźwięk diesla. (Silnik)
~Andrzej
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Polecam ten samochód-daje naprawde duzo przyjemnosci z jazdy-fanom vw i audi polecam pojezdzic volvem i wtedy oceniac-i nie porownywac z focusem-miałem okazje nim jezdzic i jest kolosalna roznica na korzysc volva-jest to samochód solidnie wykonany-prosty w obsłudze-b.ładna linia nadwozia-takie sportowe kombi-bagaznik nie jest duzy ale nie jest to przeciez rodzinne duze kombi-mi wystarcza-serdecznie polecam
3,5
~genius_loci
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
+++Dobry silnik oszczędny i dynamiczny. ---Mało miejsca, mały(jak na kombi) bagażnik, twarde niewygodne zawieszenie
~Krystian
Kombi 1.6 D2 DRIVe Start/Stop 109KM 80kW
Kiedyś już opisywałem, to autko. Jeżdżę nim już 4 lata i powoli czas na zmianę. Przez te 4 lata zrobiłem ok. 80000 km. To co mi się podoba w tym samochodzie to jego niska usterkowość, koszty utrzymania, prowadzenie i ogólna jakość wykończenia. Autko jest naprawdę przyzwoicie wykonane, materiały w środku dobrej jakości. Nie czuć w nim tandety. Dużo lepiej czuję się w tym autku niż np. w nowym Focusie. Fakt, wnętrze dość mocno się zestarzało,...
~mojekonto421@wp.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Ktoś z oceniających napisał w komentarzu, że trzęsie w tym nietuzinkowym samochodzie jak w Pandzie... niestety to prawda. Jeżeli szukasz auta wygodnego, to biorąc pod uwagę stan dróg, musisz się zastanowić. Przesiadłem się niestety z auta dużego, stąd tak duże rozczarowanie. Poza tym mini bagażnikiem, to auto prześliczne.
~Łukasz
Kombi 1.8 125KM 92kW
Jak na pierwsze auto jestem mile zaskoczony. Ekonomia i wygoda. Brakuje mi w tym roczniku bluetootha do połączenia z telefonem.
~Soltys
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Volvo po liftingu, silnik 2.0D to sprawdzona konstrukcja koncernu PSA (nazywana Hdi, Tdci) każdy z producentów wrzucił swoje oprogramowanie silnika i to właśnie w Volvo ten motor sprawuje się najlepiej. Ja przejechałem się przed zakupem 10km i z przekonaniem kupiłem to auto. V50 kupiłem z przebiegiem 160000 teraz ma 205000 i jestem z niego zadowolony. Usunąłem mu filtr cząstek stałych i to wszystko. Zmieniam olej, filtry i leję paliwo. Oby tak...
~Maciek
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Polecam każdemu, kto szuka auta rodzinnego, bezpiecznego i ładnego. Śliczna linia samochodu, ładnie wkomponowany \"tyłek\". V50 nie jest dużym autem, w środku miejsca jest - co bywa zaskakujące - mniej niż to widać na zewnątrz. Ale jeżeli ktoś potrzebuje duże kombi - to pewnie nie kupi v50, tylko v70 :)
4,1
~Krystian240
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Bardzo ładna linia nadwozia, wygodny samochód dla mnie, przestronne wnętrze, zaskakująca duża ilość miejsca nad głową( mam 192cm wzrostu),
Dziennik kosztów dla Volvo V50
6,7
10,2
10,7
~Mateusz
Kombi 1.8 125KM 92kW
Ogólnie autko bardzo przyjemnie się prowadzi, jest to całkiem kompaktowe kombi, nie ma z nim większych problemow a części do zawieszenia i silnika maja game zamienników od forda :)