Szukaj

Informacje o Aixam Crossline

Lata produkcji: 2005 – teraz
Segment: Auta najmniejsze
Miejski crossover należący do klasy mikrosamochodów, produkowany od 2010 roku. Pierwszy model typu crossover w ofercie francuskiej marki, dostępny w dwóch odmianach – Evo oraz Premium. Obie różnią się tylko drobnymi detalami stylistycznymi (oba napędzane są silnikiem o mocy 5,4 KM), obie można prowadzić z prawem jazdy kategorii AM (od 14 lat). Choć w 2012 roku Aixam zaprezentował model Crossover, ulepszoną wersję Crossline, ta druga pozostała w katalogu marki jako wersja bazowa linii „Break”. Crossline od Crossovera różni się przede wszystkim mniejszymi rozmiarami (długość 3000 mm; szerokość 1500 mm).
czytaj więcej
Powagosław
Można powiedzieć: budżetowa wersja modelu Crossover. W sumie to może jakiś pomysł, choć różnicę w cenie gołym okiem widać również w designie Crossline. Samochód zdecydowanie dla koneserów. ~Powagosław
Luzacjusz
Kupno tego crossovera w wersji mini jest trochę jak chwalenie się posiadaniem wieży Eiffla, gdy tak naprawdę chodzi o breloczek przy kluczach przedstawiający słynny paryski zabytek. Jak widać, Francuzi po prostu mają poczucie humoru. ~Luzacjusz

Aixam Crossline – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Ogólna ocena
3,9 /5 Średnia dla segmentu 3,8
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Całokształt + Widoczność + Ergonomia

Wady

- Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) - Wyciszenie - Stosunek jakość/cena
Aixam Crossline