Szukaj

Informacje o Aixam Crossover

Lata produkcji: 2015 – teraz
Segment: Auta najmniejsze
Miejski crossover należący do klasy mikrosamochodów, produkowany od 2012 roku. Model stanowi delikatnie odświeżoną wersję Aixama Crossline, jednak nie można uznać go za jego następcę, gdyż Crossline wciąż pozostaje w ofercie francuskiej marki (razem tworzą linię „Break” w katalogu Aixam). Crossover (wymiary: 3095 mm długości i 1500 mm szerokości) oferowany jest w trzech wersjach Premium, GT i GTR, które różnią się mocą (odpowiednio: 5,4 KM, 15,2 KM i 20,4 KM) i pojemnością silnika. Wersja premium wymaga prawa jazdy kategorii AM (od 14 lat), zaś GT i GTR – kategorii B1 (od 16 lat).
czytaj więcej
Powagosław
Sympatyczna zabawka, tylko teoretycznie dla początkujących kierowców. Problem w tym, że ci kierowcy muszą mieć wyjątkowo hojnych rodziców, bo cena Crossovera jest zaporowa dla każdego kieszonkowego statystycznego 16-latka. Więc u nas to raczej autko dla dorosłych, pytanie tylko, czy za 50 tys. zł mamy na pewno do czynienia z najlepszą propozycją na rynku. ~Powagosław
Luzacjusz
16-latkowie nie marzą o crossoverze-miniaturce, który wygląda jak sen projektanta Dacii. Marzą o sportowej furze, która mogłaby zagrać w „Szybkich i wściekłych”. Jeśli Aixam nakręci „Wolnych i spokojnych”, może coś się zmieni. ~Luzacjusz

Aixam Crossover – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Aixam Crossover
Aktualnie przeglądasz Aixam Crossover