Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Aston Martin DB9 Coupe

Lata produkcji: 2003 - 2017
Segment: Auta sportowe

Luksusowy samochód sportowy (segment G) typu grand tourer, produkowany w latach 2003-2017. W ofercie brytyjskiej marki DB9 zastąpił model DB7. Projektantami auta byli Ian Callum i Henryk Fisker. DB9 to pierwszy Aston Martin zbudowany na fordowskiej platformie podłogowej o symbolu VH, którą w całości wykonano z aluminium. Technicznie auto było spokrewnione z modelem V12 Vanquish. DB9 dostępny był w dwóch opcjach nadwozia: coupe oraz kabrio, nazwanej Volante. W 2006 zaprezentowano DB9 w poprawionej wersji „Sport Pack”, a w 2008 roku podstawowy model przeszedł drobny facelifting. Następcą DB9 jest model DB11.

Powagosław

DB9 to jeden z najpiękniejszych sportowych samochodów, jakie powstały w tej dekadzie. To jeden z tych wyjątkowych modeli, w których drapieżność, dynamikę i dzikość pogodzono ze smakiem i elegancją.

~Powagosław
Luzacjusz

Genialny. Jeśli jest ktoś, komu nie podoba się ten samochód, oznacza to, że jest on pozbawionym gustu bezideowcem. Jeśli i Tobie podoba się bardzo, znaczy, że są jeszcze ludzie wrażliwi na piękno na tym świecie.

~Luzacjusz

Aston Martin DB9 I Coupe – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Dane techniczne Aston Martin DB9 Coupe

Podstawowe parametry Aston Martin DB9 Coupe
Liczba drzwi 2
Liczba miejsc 4
Wymiary zewnętrzne Aston Martin DB9 Coupe
Długość 4697 mm
Szerokość 1875 mm
Wysokość 1318 mm
Rozstaw osi 2740 mm
Wymiary bagażnika Aston Martin DB9 Coupe
Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone) 175 l
Szkic techniczny Aston Martin DB9 Coupe

Publikacje o Aston Martin DB9

Newsy o Aston Martin DB9