Szukaj

Informacje o Buick Lucerne

Lata produkcji: 2006 – teraz
Segment: Wyższa klasa średnia
Flagowy model Buicka klasyfikowany pomiędzy klasą wyższą (segment E) oraz klasą aut luksusowych (segment F) produkowany od 2006 roku. W ofercie amerykańskiej marki zastąpił limuzynę Park Avenue oraz nieco mniejszy, słynny model LeSabre. Zbudowano go na zmodyfikowanej platformie podłogowej GM H-Body. Dzieli ją, podobnie jak kilka innych elementów z Pontiakiem Bonneville. Lucerne został dobrze przyjęty na rynku, szczególnie w USA, gdzie jest jednym z sprzedających się aut w swojej klasie (dotychczas prawie 300 tys. sprzedanych egzemplarzy). W 2007 roku Lucerne przeszedł drobną modernizację.
czytaj więcej
Powagosław
Elegancka limuzyna, która spodoba się 50-letniemu dżentelmenowi i której nie będzie wstydził się 30-letni yuppie. Linia bardzo europejska, stosunkowo mało „Buickowska”, ale biorąc pod uwagę wcześniejsze modele tej marki, to stwierdzenie to komplement. ~Powagosław
Luzacjusz
Chcesz tego czy nie - świat się zmienia. Kiedyś topowy model Buicka nie schlebiał modom, bo takie auta te mody kreowały. Teraz Buick ratuje życie starając się grać muzykę, którą wszyscy już gdzieś słyszeli. ~Luzacjusz

Buick Lucerne – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Buick Lucerne
Aktualnie przeglądasz Buick Lucerne