Szukaj

Informacje o Cadillac DTS

Lata produkcji: 2005 – 2011
Segment: Wyższa klasa średnia
Luksusowa limuzyna klasyfikowana w segmencie F, flagowy model Cadillaka. Jego produkcja rozpoczęła się w 2006 roku. DTS jest następcą jednego z najsłynniejszych samochodów w historii Cadillaka – modelu DeVille. Nawiązuje do niego nie tylko nazwą – DTS to skrót od DeVille Touring Sedan. Powstał również na tej samej, zmodyfikowanej jedynie płycie podłogowej: GM K-body. Cadillac DTS – w przedłużonej i opancerzonej wersji był oficjalną prezydencką limuzyną prezydenta USA, George’a W. Busha.
czytaj więcej
Powagosław
Spadkobierca wielkich barokowych krążowników szos jest spadkobiercą tylko w umownym sensie, bo awangardy w DTS są śladowe ilości. Jest za to nienachalna elegancja i rozmach. Ktoś, kto kupuje ten samochód, wie dlaczego to robi. ~Powagosław
Luzacjusz
Dowód zjawiska „antyafiszowania” się bogactwem. DTS nie ma złotych rogów i skrzydeł, żeby krzyczał za właściciela: „Jestem cholernie bogaty”. Auto z wyglądu jest nudne jak program „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, ale to nie przypadek. To auto dla nudnych ludzi. ~Luzacjusz

Cadillac DTS – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Oceny Cadillac DTS

Liczba ocen: 3
Ogólna ocena
4,6 /5 Średnia dla segmentu 4,3
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Silnik + Skrzynia biegów + Wentylacja i ogrzewanie

Wady

- Układ jezdny - Koszty utrzymania - Drobne usterki

Wybrane oceny

4,3
~michał
Sedan 4.6 i V8 275KM 202kW
Cadillac DTS
Niebywała limuzyna za ułamek procentowy ceny aut klasy premium typu bmw 7 audi a8 czy mercedes s. Nieco gorsze wykończenie ale za tą cenę na pokładzie wentylowane fotele czy podgrzewane i pompowane są w standardzie.
4,9
~wawek
Sedan 4.6 i V8 275KM 202kW
Cadillac DTS
Super limuzyna za stosunkowo małe pieniądze. Niestety w Polsce mało tego jeździ i ciężko kupić, auto nietuzinkowe - nie ma takich na drodze :)
4,5
~madej
Sedan 4.6 i V8 275KM 202kW
Cadillac DTS