Szukaj

Informacje o Cadillac Eldorado

Lata produkcji: 1953 – 2002
Segment: Wyższa klasa średnia
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Ogólna ocena
4,3 /5 Średnia dla segmentu 4,3
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Wentylacja i ogrzewanie + Silnik + Widoczność

Wady

- Stosunek jakość/cena - Bezawaryjność (poważne usterki) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)
Średnie spalanie dla Cadillac Eldorado
13,5 – 27,7
l/100 km
17,5
l/100 km
Zobacz wszystkie raporty spalania

Wybrane raporty spalania

8,7
Cadillac Eldorado IV
Coupe 8.2 400KM 294kW
A Moje zdanie jest takie nie wiem w ogóle i dla kogo jest forum wiadomo jeżeli kogoś stać na samochód za kilkaset tysięcy lub za kilka milionów złotych to mój biedny człowiek nie kupuje takiego auta tylko bogaty więc na przykład teoretycznie jak ja bym kupił samochód za pół miliona złotych to co by mnie obchodziło Czemu pali 10 l 20 l Czy 50 litrów bogaci ludzie się na to nie patrzę To tak samo jak na forum by było Ile pali Bugatti Veyron kogo to obchodzi Ile pali Bugatti Veyron jeżeli kogoś stać na samochód za kilkanaście milionów złotych podejrzewam do samoubezpieczenie rocznie za 100 000 zł to do właściciela Bugatti Veyron obchodzi ile on pali
27,3
Cadillac Eldorado V
Cabrio 8.2 192KM 141kW
Zużycie paliwa hmmm spalanie jest bardzo wysokie, ale to normalne przy ponad ośmio-litrowym silniku. Takim autem wyjeżdża się tylko w słoneczne soboty/niedziele, więc w skali roku przy przejechaniu tych 2-3tyś km nie jest tak źle. Przy rejestracji auta na pojazd zabytkowy wystarczy zapłacić za jeden przegląd techniczny (bezterminowy), a ubezpieczenie jest bardzo tanie. Co do napraw: auto jest z 76 roku, więc większość elementów mechanicznych jest prostej konstrukcji, można naprawiać samemu lub u osiedlowego mechanika. Części niestety trzeba zamawiać często zza granicy, ale przynajmniej nie są drogie.
16,3
Cadillac Eldorado VIII
Coupe 4.6 305KM 224kW
Podczas zabawy autem lecz rozsądnej jeździe średnia wynosi 21 litrów. Stanie w korkach z pewnością nie służy v8´kom lecz bez szarżowania da się zejść poniżej 15l. W trasie jest spoko bo można zejść do 8 litrów. Pod górkę zalecam używania tempomatu - zarówno w trasie jak i mieście. Wszystko wyliczone przez komputer. Pozdrawiam
Cadillac Eldorado