Szukaj

Informacje o Cadillac XLR

Lata produkcji: 2003 – 2009
Segment: Auta sportowe
Luksusowy samochód sportowy (segment G) o nadwoziu typu dwudrzwiowe coupe convertible, produkowany w latach 2004-2009. Uważany za następcę słynnego modelu Allante produkowanego na przełomie lat 80. i 90. Pierwowzorem XLR był prototypowy Cadillac Evoq. Zbudowano go na płycie podłogowej zapożyczonej z Chevroleta Corvette. Model dostępny był również w droższej wersji high performance nazwanej XLR-V. W 2009 roku, przed wycofaniem z rynku model przeszedł drobną modernizację. W sumie wyprodukowano go w liczbie blisko 20 tysięcy egzemplarzy.
czytaj więcej
Powagosław
Auto dla kogoś, kto szuka rzucającego się w oczy samochodu, którego cena raczej nie gra roli. XLR kosztuje bowiem więcej od swoich europejskich konkurentów. Co daje w zamian? Zupełnie nieopatrzoną na naszym rynku sylwetkę, która zachwyca swoimi proporcjami i indywidualizmem. ~Powagosław
Luzacjusz
XLR wygląda tak, jakby jego projektantowi podczas rysowania trzęsła się ręka, a jedynym kątem jaki znał, był kąt prosty. Dobrze, że koła ma chociaż okrągłe. Z drugiej strony, wyobrażacie sobie Brada Pitta, który zamiast kwadratowej szczęki ma okrągłą buźkę jak Staszek Soyka? ~Luzacjusz

Cadillac XLR – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Oceny Cadillac XLR

Liczba ocen: 1
Ogólna ocena
4,2 /5 Średnia dla segmentu 4,2

Zalety

+ Wentylacja i ogrzewanie + Układ jezdny + Wyciszenie

Wady

- Stosunek jakość/cena - Bezawaryjność (drobiazgi) - Ergonomia
Cadillac XLR