Szukaj

Informacje o Chatenet CH26

Lata produkcji: 2015 – 2019
Segment: Auta najmniejsze
Dwuosobowy mikrosamochód produkowany od 2013 roku. Następca modelu Barooder S2. W katalogu marki Chatenet pozycjonowany jako model podstawowy, słabszy od CH30. CH26 jest wyposażony w silnik o pojemności 505 cm3 (opcjonalnie również 523 cm3) i mocy 5,4 KM; maksymalna prędkość została ograniczona do 45 km/h. Z racji gorszych osiągów do prowadzenia auta wystarcza prawo jazdy kategorii AM (od 14 lat). Z zewnątrz model różni się od CH30 jedynie detalami nadwozia. Jego wymiary to: 3065 mm długości, 1567 mm szerokości i 1453 wysokości (waga nieobciążonego pojazdu to 340 kg).
czytaj więcej
Powagosław
O ile jego mocniejszy brat (CH30) ma jeszcze jakiś sens, jeśli chodzi o bycie alternatywą dla miejskich maluchów, CH26, głównie z racji ceny, sensu w naszym kraju większego nie ma. 60 tys. zł… ~Powagosław
Luzacjusz
Kurs euro się kłania. Po przeliczeniu ceny w walucie europejskiej na nasze poczciwe złotówki, normalny człowiek dojdzie do wniosku, że wszystko, co tylko można kupić za te pieniądze jest lepsze niż Chatenet CH26. ~Luzacjusz

Chatenet CH26 – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Chatenet CH26 - wyceny aut używanych

Nie wiesz na co Cię stać? Policz to z nami!
Chatenet CH26
Aktualnie przeglądasz Chatenet CH26