Szukaj

Informacje o Chatenet CH30

Lata produkcji: 2015 – 2019
Segment: Auta najmniejsze
Dwuosobowy mikrosamochód produkowany od 2013 roku. Następca modelu Barooder Sport. W katalogu marki Chatenet pozycjonowany jako najmocniejszy, gwarantujący najlepsze osiągi (silnik o pojemności 505 cm3 i mocy 20,4 KM; maksymalna prędkość – 100 km/h) i w związku z tym wymagający do prowadzenia prawa jazdy kategorii B1 (od 16 lat). Od pozostałych aut Chatenet odróżnia się także wyposażeniem oraz detalami nadwozia. Identyczne, jak w reszcie modeli są natomiast jego wymiary, prócz wagi (nieobciążony pojazd waży 393 kg): 3065 mm długości, 1567 mm szerokości i 1453 wysokości.
czytaj więcej
Powagosław
Dobrze się prezentuje, a do tego, w przeciwieństwie do standardowego mikrosamochodu, dysponuje też jako takimi osiągami. Wygląda na to, że mamy do czynienia z jedna z lepszych alternatyw dla typowych samochodów miejskich. ~Powagosław
Luzacjusz
Gdyby Chatenet CH30 był daniem, byłby sałatką, która składa się tylko z sałaty i… jednego plastra tłustego, chrupiącego bekonu. Jest to jakaś przyjemność (100 km/h, tak?), nawet gdy wszyscy dookoła zajadają piętrowe hamburgery. ~Luzacjusz

Chatenet CH30 – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Chatenet CH30 - wyceny aut używanych

Dobierz najlepszy rocznik do swojego budżetu
Chatenet CH30
Aktualnie przeglądasz Chatenet CH30