Szukaj

Informacje o Chrysler Sebring I

Lata produkcji: 1994 – 2000
Segment: Klasa średnia
Model należący do klasy średniej (segment D) produkowany od 1995 roku. Początkowo dostępny tylko w wersji coupe i kabrio, jako że pierwsza generacja Sebringa zastąpiła model LeBaron. Od debiutu Sebringa II w 2001 roku, auto oferowane jest też jako sedan, który w ofercie marki zastąpił Chryslera Cirrusa oraz Plymoutha Breeze. Do 2000 roku bliźniaczym modelem Sebringa był Dodge Stratus. Obecnie produkowana jest trzecia generacja auta, oparta na prototypie Airflite. Część elementów dzieli z Chryslerem Crossfire. W Rosji Sebring II powstaje na licencji jako Wołga Siber.
czytaj więcej
Powagosław
Dzięki Sebringowi Chrysler próbuje włączyć się do walki o klientów w klasie średniej (samochodów, nie klientów). Z jakim skutkiem? Sebring jest przede wszystkim za drogi. Za mniejsze pieniądze można mieć Passata lub Mondeo. Na dodatek, oba auta są od Sebringa ładniejsze. ~Powagosław
Luzacjusz
Moja babcia piekła zawsze takie ciasta, że dr. Oetker mógłby jej foremki czyścić. Aż kiedyś na święta wyszedł jej zakalec. Cóż, nikt nie jest doskonały. Chrysler też. ~Luzacjusz

Chrysler Sebring I – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:
Ogólna ocena
4,3 /5 Średnia dla segmentu 4,2
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Silnik + Wyciszenie + Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Wady

- Widoczność - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Wybrane oceny

4,7
[email protected]
Coupe 2.5 V6 165KM 121kW
Chrysler Sebring I
Według mojej oceny Sebring zasługuje na 5 z małym minusikiem. Minus za zbyt niskie zawieszenie z przodu oraz ograniczoną widoczność z tyłu. Tak ogólnie to rewelacja. Atrakcyjny wygląd, ekonomiczny, wygodny, bezobsługowy. Co chcieć więcej! Pomyślał by kto, że za takie pieniądze można kupić takie cacko!!! Cieszę się, ponieważ dołączyłem do rzeszy miłośników tego auta. Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się na drodze!! Polecam i pozdrawiam. HEJ.
3,7
[email protected]
Coupe 2.5 V6 165KM 121kW
Chrysler Sebring I
Samochód jest sprowadzony z Canady (dlatego licznik jest w kilometrach), mimo swoich lat na drodze dalej wygląda fajnie. Muszę zainwestować w zawieszenie, ale na tych drogach to normalne. Konfort jazdy dalej przewyższa większość nowych aut europejskich (poniżej 50/60 000)
3,9
~Marcin
Coupe 2.0 i 16V 141KM 104kW
Chrysler Sebring I
Samochód jest extra mimo 8 lat dalej wygląda świetnie, lakier metalik trzyma się rewelacyjnie, przyjemność z jazdy jest niesamowita , mankamenty to dosyć drogie części , spalanie jest w norme jak na ten samochód.
Chrysler Sebring I