Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Fiat Linea Sedan Facelifting

Fiat Linea Sedan Facelifting
Lata produkcji: 2013 - 2015
Segment: Niższa klasa średnia

Kompaktowy sedan należący do niższej klasy średniej (segment C), produkowany w latach 2007-2015. Był następcą Fiata Marea, który wycofano z rynku w roku 2002. Linea powstała na bazie Fiata Grande Punto i stanowiła zarazem jego czterodrzwiową odmianę w wersji sedan. Za projekt samochodu odpowiadało biuro Fiat Style Center. W 2012 roku model został zmodernizowany. Oferowano go jedynie w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Ameryki Łacińskiej i Bliskiego Wschodu. W 2016 roku jego następcą został reaktywowany model Tipo.

Powagosław

Włosi jak mało kto potrafią projektować ciekawe samochody. Linea jest tego dobrym dowodem. Jej harmonijne kształty muszą się podobać. To jeden z najładniejszych Fiatów i zdecydowanie jeden z najbardziej atrakcyjnych kompaktowych sedanów na rynku.

~Powagosław
Luzacjusz

Nazwa Linea kojarzy mi się z odchudzającą herbatką dla kobiet. Jeśli ma jednak symbolizować zgrabną sylwetkę samochodu, to niech już będzie.

~Luzacjusz

Fiat Linea I Sedan Facelifting – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Dane techniczne Fiat Linea Sedan Facelifting

Podstawowe parametry Fiat Linea Sedan Facelifting
Liczba drzwi 4
Liczba miejsc 5
Wymiary zewnętrzne Fiat Linea Sedan Facelifting
Długość 4596 mm
Szerokość 1780 mm
Wysokość 1494 mm
Rozstaw osi 2603 mm
Wymiary bagażnika Fiat Linea Sedan Facelifting
Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone) 870 l
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone) 500 l

Publikacje o Fiat Linea

Newsy o Fiat Linea