Szukaj

Audi e-tron - najlepsze elektryczne Audi

Dodano: ponad rok temu
Wyświetlenia: 2 359
Komentarze: 2

Jak jeździ auto elektryczne od Audi? Czy daleka podróż w Audi e-tron nie będzie wymagała wyrzeczeń? Jak korzysta się z wirtualnych lusterek? I co jeszcze - według nas - Niemcy muszą poprawić?

 

Pierwszy samochód elektryczny powstał 180 lat temu. Później jednak auta na prąd zostały wyparte przez spalinowe, jednak w ostatnich latach znów wbijają się na rynek. Teraz swojego przedstawiciela wśród elektryków ma także producent z Ingolstadt. 

 

Audi e-tron ma bardzo trudne zadanie. Musi przekonać zamożniejszych klientów, by zamienili pistolet do tankowania na wtyczkę. Czy to mu się uda?

 

Z zewnątrz e-trona charakteryzuje po prostu stylistyka Audi. Od innych modeli tego producenta różnią go tylko detale. Zobaczcie, co zdradza, że pod maską znajduje się silnik elektryczny? Również wnętrze przypomina inne modele, jak chociażby Audi Q8. Po czym więc rozpoznamy e-trona?

 

Audi e-tron jest wolniejsze niż Tesla Model X, producent nie przedstawił go też na torze, jak zrobił to Jaguar z I-Pace. Czy elektryczne Audi jest zatem w czymś lepsze od konkurencji?

 

Zapraszamy na test pierwszego samochodu elektrycznego Audi. Przed Wami Audi e-tron

 

Zobacz również

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Audi E-tron SUV