Szukaj

BMW X3 2.0 Diesel 190 KM, 2018 - test AutoCentrum.pl

Dodano: 2 lata temu
Wyświetlenia: 6 116

Jak jeździ nowe BMW X3? Czy podróż będzie tak komfortowa, jak tego oczekiwaliśmy?

 

BMW X3 zdobyło popularność na całym świecie. Jeśli spojrzymy na ranking sprzedaży samochodów w Polsce, to prowadzą SUV-y. Dlaczego ten segment jest tak popularny? Sprawdzimy na przykładzie testowanego X3.

 

Wcześniej mniejszy brat X5 wygladał nieco nieproporcjonalnie, ale to się zmieniło. Nowy projektant zaakcentował mocno nadkola, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Dodał też kilka detali, które optycznie poszerzyły samochód. BMW X3 wygląda teraz naprawdę dobrze.

 

Zmieniło się również wnętrze. Czy jest ergonomiczne? Ile znajdziemy w nim praktycznych schowków? Jakich materiałów użyto do wykończenia? Zaskoczyło nas jednak umieszczenie gaśnicy przeciwpożarowej. Wiecie, gdzie się znajduje? Dowiecie się też, ile miejsca ma kierowca i czy pasażerowie z tyłu nie będą narzekać na brak przestrzeni.

 

W filmie powiemy także o bagażniku i jego możliwościach ładunkowych. A jak składają się tylne siedzenia? 

 

Będzie też kilka ciekawostek. Dlaczego nerki z przodu są w tym modelu tak duże? I jakie nowoczesne technologie zastosowano?

 

BMW X3 powstało po to, by można nim było komfortowo i sprawnie podróżować, zarówno po mieście, jak i na trasie. Jak się prowadzi ten model Jak działają systemy bezpieczeństwa? I jakie będzie zużycie paliwa?

 

Na koniec powiemy o cenach. Ile trzeba zapłacić za poszczególne dodatki?
 

Zapraszamy na film.

 

 

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
BMW X3 G01 SUV