Szukaj

Kia ProCeed GT - mieliście rację!

Dodano: 3 lata temu
Wyświetlenia: 15 620
Komentarze: 5

Kię ProCeed GT przetestowaliśmy na Waszą prośbę. Jaka jest nasza opinia o tym samochodzie?

 

Dawno nie było u nas samochodu, o którego test prosiliście tak często. Napisaliście nawet do polskiej centrali Kia i udało się. Do przetestowania jako pierwsi dostaliśmy wyczekiwane przez Was auto - Kia ProCeed GT.

 

Kia ProCeed GT wygląda nieco jak Porsche Panamera. Czy to źle? Jak inaczej zaprojektować auto o nadwoziu shooting brake?

 

Z kolei przód i błotniki przypominają inny model Kii - mianowicie Ceeda. Resztę detali nadwozia opracowano na nowo. Co jest szczególnie charakterystyczne dla modelu Kia ProCeed GT?

 

Wnętrze testowanej Kii ProCeed GT, nawet jeśli uwzględnimy dodatki wersji GT - mocno przypomina wnętrze Ceeda, który również oferowany jest jako Ceed GT. Czy to w czymś przeszkadza? Wnętrze Kii Ceed jest przecież dobrze przemyślane i funkcjonalne. Czy Koreańczycy dobrze postąpili, przenosząc je do bardzej sportowego modelu?

 

Warto dodać, że Kia ProCeed jest dostępna tylko w dwóch wersjach: GT i GT Line. Czym się różnią? We wnętrzu różnic jest bardzo dużo, a najbardziej widoczną z nich są fotele. Więcej informacji w naszym filmie. 

 

W teście sprawdziliśmy też, ile właściwie miejsca jest wewnątrz. Czy opadająca linia dachu Kii ProCeed GT nie sprawi, że siedzący na tylnej kanapie mają bardzo ograniczoną ilość miejsca nad głową? Dowiecie się też, czy ten model przejdzie test Dwumetrowca.

 

Wszyscy chwalą model Kia ProCeed GT za wygląd i nie tak bardzo wygórowaną cenę. Trzeba też dodać, że jest to auto dość praktyczne - zaskoczył nas zwłaszcza bardzo ustawny bagażnik, oferujący różne schowki. 

 

Tymczasem ProCeed GT powstał po to, by być bardziej sportowy niż Ceed. Czy to się producentowi udało? Sprawdziliśmy, jak jeździ Kia ProCeed GT. Jaka jest różnica między trybem Normal a Sport? Jak działa skrzynia biegów? I czy wrażenia z jazdy są takie, jak tego oczekiwaliśmy?

 

Zapraszamy na test Kii ProCeed GT.

 

 

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Kia Proceed Shooting Brake