Szukaj

Nissan Leaf i e-NV200 - test AutoCentrum.pl

Dodano: ponad rok temu
Wyświetlenia: 1 383

Na Teneryfie mieliśmy okazję testować dwa elektryczne Nissany - nową generację modelu Leaf i e-NV200. Czy te samochody są w stanie sprostać dzisiejszym wymaganiom i naszej chęci do podróźowania? Czy takiego zasięgu oczekujemy?

 

Nissan Leaf do tej pory był dość mocno krytykowany za swój wygląd. Teraz zmienił się diametralnie i zaczął przypominać bardziej Micrę, czyli popularne miejskie auto. Czy ta transformacja przekona do niego klientów? Sprawdzimy też dynamikę jazdy i osiągi testowanego modelu, a także jego zasięg. Producent deklaruje, że w trybie miesznym samochód przejedzie około 270 km na pełnej baterii. Czy realnie jest to do wykonania? A ile prądu Leaf zużyje w cyklu miejskim? Ile kilometrów przejedziemy po mieście między jednym a drugim pełnym ładowaniem?

 

Z kolei Nissan e-NV200 to samochód wielozadaniowy. Z jednej strony może przewieźć siedem osób, z drugiej - może stać się po prostu autem dostawczym. W jakich sytuacjach ten model sprawdzi się doskonale? Co oferuje w standardzie? I czym może nas zaskoczyć?

 

Zapraszamy na film.  

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Nissan Leaf II