Szukaj

Nowy Touareg wyszedł przed szereg! Kto teraz kupi Porsche Cayenne?

Dodano: 4 lata temu
Wyświetlenia: 7 374

Czy nowy Volkswagen Touareg nie wyprzedził przypadkiem Porsche Cayenne?

 

Na jakim modelu bazowało pierwsze Porsche Cayenne? Oczywiście na Volkswagenie Touareg. Zostało zaprezentowane rok po pierwszej generacji VW Touarega. I tak wspólna historia obu aut twa nieprzerwanie od 15 lat.

 

Zawsze wyglądało to w ten sposób, że to Cayenne stało na przedzie, a Touareg znał swoje miejsce w szeregu. Teraz jesteśmy na prezentacji trzeciej generacji SUV-a Volkswagena, a ponieważ akurat mamy na teście w redakcji Cayenne, od razu porównamy obydwa samochody. Sprawdzimy, czy nowy Touareg przypadkiem nie wyszedł przed szereg? Czy nie jest bardziej zaawansowany technologicznie niż Porsche? I czy nie wskoczył już do segmentu premium?

 

Rola modelu Touareg w gamie Volkswagena jest zupełnie inna niż Cayenne w Porsche. Cayenne stoi na podobnym poziomie co inne modele w ofercie marki. Z kolei Touareg, można powiedzieć, prowadzi stado Volkswagenów jako ten najwyższy pod względem wyposażenia i technologii. Czy zatem lepiej być przywódcą w stadzie Volkswagenów czy niewyróżniającym się Porsche? Sprawdzimy.

 

Zapraszamy na film.

Zobacz również

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Volkswagen Touareg III SUV