Szukaj

Suzuki Vitara - 3 cylindry i AWD. Szalone połączenie?

Dodano: 12 dni temu
Wyświetlenia: 2 761
Komentarze: 1

Suzuki Vitara to jeden z samochodów, które zasłynęły swoimi zdolnościami w terenie. Teraz żyjemy jednak w czasach crossoverów, więc i Vitara znacznie się zmieniła. Postanowiła zasmakować życia w mieście. Po kuracji odmładzającej znalazła się w nowej roli. 

 

Z zewnątrz nowe Suzuki Vitara wygląda bardzo dobrze, facelifting przyniósł zaledwie kosmetyczne zmiany. Również w środku poprawek było niewiele. Niemniej warto podkreślić, że teraz cała górna część kokpitu jest wykończona miękkim tworzywem. Dodatkowo mamy sporo możliwości personalizacji – można zamówić nawet turkusowe pedały.

 

Suzuki Vitara zyskało też wiele systemów bezpieczeństwa. Jednym z nich jest alarm jazdy zygzakiem. Jak działa? Powiemy w filmie. Sprawdzimy też, czy w środku jest wystarczająco dużo miejsca dla dwumetrowca, czy pasażerowie z tyłu będą wygodnie podróżować i jaką pojemność ma bagażnik.

 

Testujemy nowe Suzuki Vitara z trzycylindrowym silnikiem Boosterjet o pojemności jednego litra i mocy 111 koni mechanicznych. Samochód ma napęd na cztery koła i manualną skrzynią biegów. Czy zestawienie słabszego silnika z napędem na cztery koła to dobry pomysł?

 

Zapraszamy na test. 

Zobacz również

Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Suzuki Vitara III SUV Facelifting