Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Ford Transit Connect II

Ford Transit Connect II
Lata produkcji: 2014 - teraz
Segment: Dostawcze

Ford Transit Connect II został po raz pierwszy zaprezentowany podczas Międzynarodowej Wystawy Samochodowej w Paryżu w 2012 roku.
Pojazd został zbudowany na bazie płyty podłogowej Forda C-Max. W styczniu 2014 roku samochód został wyróżniony tytułem Best in Class przyznawanym cyklicznie najbezpieczniejszym pojazdom ubiegłego roku przez Euro NCAP.

Powagosław
Ford spóźnił się z tym modelem o kilka lat. Transit Connect nie dogoni konkurencji, bo choć praktycznych zalet mu nie brakuje, wizualnie odstaje od europejskiej czołówki w tym segmencie. Ford zapomniał najwyraźniej, że dziś nawet dostawcze woły robocze muszą ładnie albo chociaż ciekawie wyglądać. ~Powagosław
Luzacjusz
Idealny wóz dla dostawcy pizzy, który spóźnia się o godzinę, przywozi małą margaritę zamiast dużej capricciosy i wmawia ci, że zamawiałeś zimną. Mówisz Transit Connect, myślisz zimna pizza. Na myśl o jednym i drugim mam nudności. ~Luzacjusz

Ford Transit Connect II – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Oceny Ford Transit Connect II

Ogólna ocena
3,23
Średnia dla segmentu 3,83
Czy kupiłbyś ponownie to auto?
TAK(0%) NIE(100%)
ZALETY + Skrzynia biegów + Układ jezdny + Całokształt
WADY - Wentylacja i ogrzewanie - Poważne usterki - Karoseria

Dane techniczne Ford Transit Connect II

Moc silników 75–120 KM
Pojemność silników 1,0–1,5 l
Prędkość maksymalna 157–175 km/h
Przyspieszenie 0-100 12,3–16,0 s

Publikacje o Ford Transit Connect

Newsy o Ford Transit Connect