Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Iveco Daily w pigułce

Iveco Daily w pigułce

Sprawdź Vin

Sprawdż raport historii auta, podaj numer VIN

Informacje o Iveco Daily II

Iveco Daily II
Lata produkcji: 1990 - 2000
Segment: Dostawcze

Lekki lub średni samochód ciężarowy produkowany od 1978 roku. Koncepcja stworzenia serii Daily narodziła się niedługo po powstaniu marki Iveco w 1975 roku. Model szybko zdobył silną pozycję w sektorze profesjonalnego transportu – dotychczas wyprodukowano ponad 2,5 miliona egzemplarzy Daily w różnych konfiguracjach: od lekkiego auta ciężarowego o masie 3,5 do 6 ton, samochodu dostawczego klasy maxi o masie 2,8-3,5 tony, średnich aut ciężarowych o masie 6-6,5 tony oraz 7 ton (lata 2004-2007). Od 2014 roku na rynku dostępna jest szósta generacja modelu.

Wół roboczy Iveco w nowej odsłonie po raz pierwszy w swojej historii nie tylko oferuje niezliczone walory praktyczne, ale i atrakcyjnie się prezentuje. Pełnia szczęścia. 

~Powagosław

Najnudniejszy dostawczak świata stał się jednym z bardziej agresywnych, patrząc na wygląd zewnętrzny. Powiadają: bywa, że zwierzyna zmienia się w myśliwego. Daily nigdy nie był zwierzyną, ale teraz z całą pewnością jest łowcą.

~Luzacjusz

Oceny Iveco Daily II

Ogólna ocena
3.92
Średnia dla segmentu 3.84
Czy kupiłbyś ponownie to auto?
TAK(100%) NIE(0%)
ZALETY + Silnik + Widoczność + Stosunek jakość/cena
WADY - Drobne usterki - Wentylacja i ogrzewanie - Wyciszenie

Dane techniczne Iveco Daily II

Moc silników 80–134 KM
Pojemność silników 2,4–2,8 l

Publikacje o Iveco Daily

AUTOCENTRUM.PL S.A.