Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Lamborghini Gallardo Cabrio

Lata produkcji: 2005 - 2013
Segment: Auta sportowe

Mały, dwumiejscowy samochód sportowy (segment G+) produkowany w latach 2003-2013. Następca modelu Cala (także Jalpy, pierwszego „tańszego” Lambo). Gallardo do dziś jest najlepiej sprzedającym się autem Lamborghini (ponad 14 tys. egzemplarzy). W 2008 i 2012 roku model dwukrotnie przechodził facelifting. Nazwa auta pochodzi od słynnej rasy byków, które walczyły w corridach. Słowo „gallardo” oznacza po hiszpańsku „piękny” lub „bohaterski”. Gallardo dwukrotnie wygrał plebiscyt Top Gear na „Samochód Marzeń” (2006 i 2009). Jego następcą jest model Huracan.

Powagosław

Najmniejsze i najbardziej „ucywilizowane” Lamborghini. Obłędnie, diabelsko piękne jak zawsze. Przystępne jak nigdy. Tylko co to za przystępność...

~Powagosław
Luzacjusz

Większość samochodów zaparkowanych koło Gallardo będzie wyglądać równie atrakcyjnie jak plastikowa reklamówka przy torebce od Prady. I tak jak każda kobieta chciałaby ubierać się u Prady, tak każdy facet chciałby taką zabawkę z byczkiem na masce.

~Luzacjusz

Lamborghini Gallardo I Cabrio – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Dane techniczne Lamborghini Gallardo Cabrio

Podstawowe parametry Lamborghini Gallardo Cabrio
Liczba drzwi 2
Liczba miejsc 2
Średnica zawracania 11,5 m
Wymiary zewnętrzne Lamborghini Gallardo Cabrio
Długość 4300 mm
Szerokość 1900 mm
Wysokość 1184 mm
Rozstaw osi 2560 mm
Rozstaw kół - przód 1622 mm
Rozstaw kół - tył 1592 mm
Wymiary bagażnika Lamborghini Gallardo Cabrio
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone) 110 l
Szkic techniczny Lamborghini Gallardo Cabrio

Publikacje o Lamborghini Gallardo

Newsy o Lamborghini Gallardo