Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.
Szukaj

Informacje o Lamborghini Huracan

Lamborghini Huracan
Lata produkcji: 2014 - teraz
Segment: Auta sportowe

Mały, dwumiejscowy samochód sportowy (supersamochód; segment G+) produkowany od 2014 roku. Następca Lamborghini Gallardo, najpopularniejszego auta w historii włoskiej marki – od debiutu sprzedano go w liczbie ponad 14 tys. egzemplarzy. Stylistycznie powiązany z modelami Aventador oraz Sesto Elemento. Huracan zaprojektował Filippo Perini. Oprócz nadwozia coupe, dostępny również w wersji spyder. Swoją nazwą (po hiszpańsku - „huragan”) nawiązuje do imienia słynnego byka, który wykazał się niezwykłą walecznością podczas corridy w 1879 roku.

Powagosław

Esencja drapieżności Lamborghini, trudno od niego oderwać wzrok. Po wielkim sukcesie Gallardo włoska marka wraca do ekstraklasy tzw. „entry level” segmentu supersamochodów.

~Powagosław
Luzacjusz

Najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek sporządził z blachy falistej i dowód, że w dobie motoryzacyjnych dziwolągów i sobowtórów, jest jeszcze coś, dla czego warto obrabować bank czy inne kasyno.

~Luzacjusz

Lamborghini Huracan – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Dane techniczne Lamborghini Huracan

Moc silników 610 KM
Pojemność silników 5,2 l
Prędkość maksymalna 323–325 km/h
Przyspieszenie 0-100 3,2–3,4 s

Publikacje o Lamborghini Huracan

Newsy o Lamborghini Huracan

1 pomiar
Dla Lamborghini Huracan. Zobacz!
Pomiar Spalania
Pomiar Przyspieszenia
Pomiar Wyciszenia