Szukaj

Informacje o Ligier JS RC

Lata produkcji: 2015 – 2019
Segment: Auta najmniejsze
Dwuosobowy mikrosamochód produkowany od 2013 roku. Pierwszy z modeli z nowej gamy marki Ligier – mikrosamochód stylizowany na sportowe coupe. Pod tym względem odróżnia się od linii JS50 i JS50 L. JS RC oferuje też największe rozmiary w ofercie marki: 3030 mm długości, 1505 mm szerokości i 1465 mm wysokości. Podobnie jednak jak w innych modelach Ligier, w tym montowane są opcjonalnie te same dwa silniki diesla o pojemności 480 lub 505 cm3 i mocy 5,4 KM (prędkość maksymalna ograniczona do 45 km/h). Do prowadzenia JS RC wystarczy prawo jazdy kategorii AM (od 14 lat).
czytaj więcej
Powagosław
Nazywa się groźnie, groźnie, jak na mikrosamochód, również wygląda. Poza stylizacją na sportowe coupe nie oferuje jednak nic ponad to, co można dostać w standardzie pojazdów Ligier. A jest od nich jeszcze droższy. ~Powagosław
Luzacjusz
Wiecie jak reklamują ten samochód? „Stworzony dla tych, którzy mają paliwo we krwi”. Już pomijając ryzykowną dwuznaczność tego hasła, powiem tylko, że ta krew musi być równie prawdziwa, jak ketchup obficie rozlewany w tanich horrorach. ~Luzacjusz

Ligier JS RC – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Ligier JS RC - wyceny aut używanych

Nie wiesz na co Cię stać? Policz to z nami!
Ligier JS RC
Aktualnie przeglądasz Ligier JS RC