Szukaj

Informacje o Ligier JS50

Lata produkcji: 2015 – teraz
Segment: Auta najmniejsze
Dwuosobowy miejski mikrosamochód produkowany od 2014 roku. Następca modelu IXO. JS50 to podstawowa linia marki Ligier, na którą składają się wersje Club (najtańsza), Sport (średnia) oraz Elegance (najdroższa), które różnią się od siebie przede wszystkim detalami nadwozia, stylizacją wnętrza oraz możliwościami indywidualnej konfiguracji. Wszystkie trzy odmiany dysponują natomiast dwoma silnikami diesla o pojemności 480 lub 505 cm3 oraz mocy 5,4 KM. Wymiary modelu to 2825 mm długości, 1561 mm szerokości i 1372 mm wysokości. JS50 może być prowadzony z prawem jazdy kategorii AM (od 14 lat).
czytaj więcej
Powagosław
Stylistycznie auto się broni – w dobrej konfiguracji może wyglądać całkiem nieźle. Standardowo jednak, jak to z tymi mikrusami bywa, problemem jest – nazwijmy to: stosunek ceny do osiągów. Szczególnie, że każda fajniejsza konfiguracja czyni z JS50 bardzo drogą fanaberię. ~Powagosław
Luzacjusz
Karol Strasburger, jeśli skończą mu się kiedyś jego wytworne dowcipy, mógłby powiedzieć coś o tym samochodziku. JS50 Sport – auto dla Mad Maxa, jedyne auto sportowe na świecie, którego konie mechaniczne możesz policzyć na palcach jednej ręki… Ja się uśmiałem. -1 ~Luzacjusz

Ligier JS50 – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Ligier JS50 - wyceny aut używanych

Nie wiesz na co Cię stać? Policz to z nami!
Ligier JS50
Aktualnie przeglądasz Ligier JS50