Ocena kierowcy - Acura Integra II

MartinoMartini, 12 lat temu
Rok produkcji 1992
Acura Integra II 1.7 160KM 118kW 1989-1993 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Niepowtarzalny. Niesamowity. Ferrari to nie jest ale można się poczuć jak w sportowym aucie
Silnik w tych rocznikach ma 140KM a nie 160KM ale nie dąło się inaczej wybrać na formularzu. Wysilony 1.8 DOHC z czerwonym polem na obrotomierzu przy 6,5tys to nawet dzisiaj robi wrażenie a auto już przechodzi do kategori \"youngtimer\" . Świetnie się kręci i elegancko oddaje moc. Wiadomo-im wyższe obroty tym więcej
Bardzo przyjemny prosty automat bez elektroniki. Bardzo szybko można go opanować do tego stopnia że zmiany biegów operuje pedałem gazu. Potwierdzam dobrą opinię o prostych japońskich automatach
Przyklejony to naprawde dobre słowo. Wielokrotnie wioząc znajomych słyszałem żeby zwolnić na zakręcie, ale tym autem nie trzeba. O ile ma się dobre opony. Ja miałem
duża powierzchnia przeszklenia i wąskie słupki robią swoje. Super
Wszystko pod ręką
Nagrzewa się tak samo szybko jak matiz, czyli bardzo szybko :) nadmuchy sprawe, żadnego jeżdzenia ze szmatką
ten samochód jest dłuższy niż się wydaje i z tyłu po przesunięcu nawet do oporu przednich siedzeń jest dużo miejsca dla wysokich chłopów
Jak się jeździ do 2-3 tys obrotów to oks. Powyżej gra silnik.
10l etyliny i 14l gazu na 100km. Taką średnią trzeba przyjąć po bardzo wielu kilometrach. W trasie przy 90km/h można zejśc poniżej 10l gazu na 100km. Wyniki spalania dla gazu, przy instalacji prostej z parownikiem
Świetny stosunek. Za 6 tysi dostałem ten samochód. Wtedy mogłem mieć \"golfa dwójke w turbodizlu\" albo zadbaną felicie ewentualnie coś o wiele bardziej awaryjnego ale też z klimatem
3 lata i wszystko działa. A nawet pasy elektrycznie zamykane są.
Nie zatrzymał się nigdy nawet jak powienien. Puściły uszczelki pomiędzy głowicą i świecami i świece były zalane olejem. Ale dojechal do warsztatu tylko troche opornie. A nie powienien jeździć

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.7 160KM 118kW [l/100km]

12,8