Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Najnowsze oceny Acura

Sedan 2.4 205KM 151kW
Acura TSX I
W pełni jestem usatysfakcjonowany tym zakupem - komfort i dynamika w jednym. Wszystko ukraszone dobrym smakiem i precyzją detali. Jak dodamy do tego niezawodność to jest chyba wszystko co byśmy chcieli od auta użytkowanego na codzień.
~Antoni
Sedan 3.5 290KM 213kW
Acura RL II
Cena auta dość wysoka, części eksploatacyjne dostępne tylko w aso jednak kupiłbym to auto ponownie, bo ciężko mi się przesiąść w coś innego, a to już o czymś świadczy.
~marcin
Hatchback 1.8 142KM 104kW
Acura Integra III
Auto generalnie dynamiczne i przyjemne w prowadzeniu.
~autopasje
Sedan 3.2 200KM 147kW
Acura TL I
Witam chciałbym zostawić swoją ocenę na temat tego samochodu :) auto kupiłem w 1997 w Ameryce z salonu z tego co pamiętam kosztowała mnie około 17-18 k dolarów samochód prawie bezawaryjny co prawda 95798 na 20 letni samochód malutko ale jak juz się coś zepsuję to nie jest kolorowo bo nie dość że części są słabe do znalezienia to jak już się coś znajdzie kosztuję od cholery trzeba mieć specjalnego mechanika a nie wstawiać do ziomka z garażu co...
2,5
~jur
Hatchback 1.8 142KM 104kW
Acura Integra III
Auto dynamiczne lecz lubiące sobie wypić , fajny design jak na 96r , silnik trwały choć nie bez awaryjny a częsci są drogie , zawieszenie oryginalne bardzo słabe niepolecam, korozja nadkoli jest dokuczliwa. ogólnie dobre auto ale dla kogoś z zapasową gotówką.
Sedan 3.2 S 260KM 191kW
Acura TL II
Świetne mało popularne auto w kraju. Wbrew pozorom tanie w serwisowanu (większość częsci zamiennych z Hondy Accord). Maksymalnie wyposażone i o rewelacyjnych osiągach (6,5 sek. do 100k/h)
~MartinoMartini
Hatchback 1.7 160KM 118kW
Acura Integra II
Niepowtarzalny. Niesamowity. Ferrari to nie jest ale można się poczuć jak w sportowym aucie
~Jurek z Ostrowa
Coupe 3.2 V6 225KM 165kW
Acura CL II
Użytkowałem swoja acure ponad roku czasu spisywala się bardzo dobrze moglaby trochę mniej palic średnio 12-13l miasto . Sprzedałem ponieważ zmieniłem prace i robilem więcej km wiec kupiłem diesla , może spalnie w dieslu i mniejsze , ale jak zaczęlo się psuc to koszta związane z naprawa przekroczyly koszty oszczednosci . Żebym wiedział , ze tak będzie to wsadziłbym do ACury LPG i pewnie do dzisiaj bym jeździł i komforcie i przyspieszenieu nie...
Dziennik kosztów dla Acura
17,3
~Kamil34
Coupe 2.0 160KM 118kW
Acura RSX I
Bardzo fajne auto dla młodych osób jak i tych trochę starszych. Ekonomiczne, z dobrym trzymaniem bocznym(kubełki) i niezłą dynamiką. Ładna sylwetka i bardzo dobre właściwości jezdne. Polecam
~Borys123456
Sedan 3.2 228KM 168kW
Acura TL II
Samochód idealny, lepsza byłaby tylko Acura RL, to pewnie będzie mój następny samochód. Nigdy nie miałem lepszego. Szybki jak sportowy samochód, a wygodny jak limuzyna.