Najnowsze oceny Acura

~Maciek
Sedan 3.2 S 260KM 191kW
Acura TL II
Świetna jakość w tej cenie. Fajna wygodna limuzyna. Jadąc tym samochodem mam wrażenie, jakbym płynął po drodze (w przeciwieństwie do innych samochodów, którymi miałem okazję jeździć).
~ss34
Sedan 3.5 290KM 213kW
Acura RL II
Nie wiem czemu nie mogę wybrać skrzyni automatycznej i napędu na 4 łapy podczas dodawania opinii o aucie. Co do samochodu, porównując cenowo, acura z tego rocznika kosztuje teraz w granicach 40-50tys zł, w tej cenie mamy passata dużo młodszego czy mondeo ale wystarczy wsiąść do Acury by zrozumieć co się traci kupując młodsze niemieckie autko. Ja wiem że nie ten segment ale jeśli weźmiemy pod uwagę koszty eksploatacji, to są prawie te same a...
~HONDZEK hondzek@wp.pl
Coupe 2.0 155KM 114kW
Acura RSX I
samochod swietny bardzo polecam nawet z silnikiem z 160KM traz poluje na typeS to dopiero rakieta:)))))))
~Jurek z Ostrowa
Coupe 3.2 V6 225KM 165kW
Acura CL II
Użytkowałem swoja acure ponad roku czasu spisywala się bardzo dobrze moglaby trochę mniej palic średnio 12-13l miasto . Sprzedałem ponieważ zmieniłem prace i robilem więcej km wiec kupiłem diesla , może spalnie w dieslu i mniejsze , ale jak zaczęlo się psuc to koszta związane z naprawa przekroczyly koszty oszczednosci . Żebym wiedział , ze tak będzie to wsadziłbym do ACury LPG i pewnie do dzisiaj bym jeździł i komforcie i przyspieszenieu nie...
2,5
~jur
Hatchback 1.8 142KM 104kW
Acura Integra III
Auto dynamiczne lecz lubiące sobie wypić , fajny design jak na 96r , silnik trwały choć nie bez awaryjny a częsci są drogie , zawieszenie oryginalne bardzo słabe niepolecam, korozja nadkoli jest dokuczliwa. ogólnie dobre auto ale dla kogoś z zapasową gotówką.
~Borys123456
Sedan 3.2 228KM 168kW
Acura TL II
Samochód idealny, lepsza byłaby tylko Acura RL, to pewnie będzie mój następny samochód. Nigdy nie miałem lepszego. Szybki jak sportowy samochód, a wygodny jak limuzyna.
~Krzysztof
Sedan 3.2 258KM 190kW
Acura TL III
Trochę za miękkie zawieszenie przy dużych prędkościach.
~arch.marcin@gmail.com
Sedan 2.4 205KM 151kW
Acura TSX I
W pełni jestem usatysfakcjonowany tym zakupem - komfort i dynamika w jednym. Wszystko ukraszone dobrym smakiem i precyzją detali. Jak dodamy do tego niezawodność to jest chyba wszystko co byśmy chcieli od auta użytkowanego na codzień.
Dziennik kosztów dla Acura
17,3
~a.tondel@wp.pl
Sedan 3.2 S 260KM 191kW
Acura TL II
Świetne mało popularne auto w kraju. Wbrew pozorom tanie w serwisowanu (większość częsci zamiennych z Hondy Accord). Maksymalnie wyposażone i o rewelacyjnych osiągach (6,5 sek. do 100k/h)
~Jurek z Ostrowa
Coupe 3.2 V6 225KM 165kW