Ocena kierowcy - Alfa Romeo 146

Silnik 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Rok produkcji 2000
Przebieg: 6 400 tys. km
Alfa Romeo 146 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
za duzo elementow wyposazenia rodem z punto jedynki no i skrzypi tapicerka i schowek i... I TAK JA KOCHAM pozdro
pieknie obudowany, brzmi tak samo jak wyglada, nie mam zastrzerzen (chyba ze dobrze znany nam alfowiczom wariator?!). Na szczescie znalazlem zrodelko taniej naprawy z malym nieswiadomym udzialem ASO
caszem cos zgrzytnie, tragiczny wsteczny no i padla mi synchronizacja na trojce. Poza tym sama trojka jest za krotka
w zakrety 90 stopni wchodzi jak prawdziwe 4x4 ciezko wyprowadzic ja z rownowagi ale jak juz to sie stanie to jeszcze trudniej wrocic do jazdy na wprost ale ogolnie spoks
do tylu-tragizm (ale cos za cos hmmm.. ten wyglad) no i lusterka boczna maja zajebiscie duzy martwy punkt
nie jest do konca intuicyjna ale idzie sie przyzwyczaic
wlacznik ogrzewania tylnej szyby ha?! calosc na znosnym poziomie
z przodu jest go pod dostatkiem z tylu gorzej ale ja tam z tylu nie jezdze ;-) no i z przodu za wyskoko sie siedzi pomimo regulacji pionowej fotela
wczesniej mialem civica tam do piero bylo glosno ale sluchac silnika nawet mojego 1.4 to muzyka dla uszu
jak na 1.4 to duzo w tarsie do 120 na 5ce 8,5l szybciej 10 w miescie przy ciezkiej nodze zaskakujace 10,5 l
ciutke lepsze wykonczenie by sie przydalo
wloch jak wloch delikatny jest duzo pierdolek ktore lubia sie psuc np. wariator czy slynna biala kostka od wycieraczek
podobno lubi sie popsuc przeplywomierz powietrza (taniocha ok 1200 pln.) mnie to odpukac jeszcze nie zdarzylo
Alfa Romeo 146